My Home Maslak örnek daireler

Uygun ödeme seçeneklerinin sunulduğu My Home Maslak örnek daireleri haberimiz içerisinde yer alıyor

My Home Maslak örnek daireler

My Home Maslak, Ağaoğlu Mimarlık Grubu tarafından tasarlanıyor. 27 dönüm arazi üzerinde yer alan My Home Maslak toplam 786 adet daireden meydana geliyor. My Home Maslak stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 4,5+1 dubleks dairelerden oluşuyor. My Home Maslak daire büyüklükleri 96 metrekare ile 351 metrekare arasında değişiyor.

3 blok şeklinde yükselen My Home Maslak Evleri normal, bahçe katı ve teras şeklinde inşa ediliyor. My Home Maslak konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor. Bunların arasında spor alanları, fitness merkezi, yüzme havuzları, sauna ve oyun alanları son olarak da kapalı otopark yer alıyor.

My Home Maslak ödeme planı
My Home Maslak ödemeleri konut sahiplerine uygun bir şekilde hazırlanıyor. My Home Maslak ödeme planı kapsamında uygun faiz oranlarıyla 120 ay vadeyle ya da Ağaoğlu Kredisi ile 50 aya kadar sıfır faiz imkanı seçeneğiyle konu sahibi olabilirsiniz.

My Home Maslak nerede?
My Home Maslak Şişli’de yer alıyor. Büyükdere Caddesi üzerinde yer alan My Home Maslak Astoria'ya yakın mesafede konumlandırılıyor. My Home Maslak projesinin paralelinde Şişli Belediyesi ve Maya Akar Center yer alıyor.

My Home Maslak adres bilgileri: Maslak Mahallesi Akasya Sokak No:1 (TEİAŞ yanı) Şişli / İSTANBUL.

My Home Maslak iletişim bilgileri
444 6 777

My Home Maslak örnek daire görüntüleri!

My Home Maslak

 My Home Maslak

My Home Maslak

My Home Maslak

My Home Maslak