Narven için 'avantajlı' günler

İlk etabı 2015 Aralık ayında tamamlanacak termal tesisi Narven'den, hisseli gayrimenkul tapusu almak isteyenler için 'yeni yıl öncesi'nde avatajlı seçenekler sunuluyor

Narven için 'avantajlı' günler

İlk etabının 2015 yılı Aralık ayında tamamlanması beklenen termal tesisi Narven yeni yıla girmeden hisseli gayrimenkul tapusu satın almak isteyen müşterilerine avantajlı fiyatlar ve uzun vade seçenekleri sunuyor.

7-25/metrekare arasında değişen daire fiyatları
Narven Termal Kasaba'da daire fiyatları metrekare büyüklüklerine göre 7 bin TL ile 25 bin TL arasında değişiyor...Üç nesil dört mevsim tatil imkanı veren bu ömürlük projeden birer haftalık zaman dilimlerinde hisseli tapu almak isteyenlere,anlaşmalı bankalar üzerinde 36 aya kadar vade imkanı sunuluyor. 3 aylık periyotlarda yapılacak fiyat revizyonları öncesi, 2014'e özel sunulan fiyat avantajlarından yararlanmak için Narven'den gayrimenkul almak için son fırsat günlerine girildi.

Narven'de yaklaşık 50 bin metrekarelik alan sağlık ve sosyal donatılara ayrılmış durumda. Sunduğu termal hizmetler ve sosyal imkânları, mimarisi ve doğası ile Türkiye turizmine dört mevsim potansiyel oluşturulmasına yönelik yepyeni bir anlayış getirecek. Narven Termal Kasaba, 450.000 m² alana inşa edilen, çevreye ve doğal yaşama karşı son derece saygılı mimarisi ile dikkat çekiyor.

Narven Projesi

Narven'de sağlık yatırımları
Proje kapsamında, kasaba meydanı, villaları, rezidansı, oteli, fizik tedavi ve rehabilitasyon üniteleri, kongre merkezi ve sosyal donatıları yer alıyor. Bolu'nun şifalı sularından yararlanabilmek için sosyal tesislerde kadın ve erkek ayrı olarak planlanan termal havuzlar, termal Türk hamamı, SPA ve Wellnes Merkezi'nde kneipp terapi havuzları, tuz odası, rasul terapi (çamur), vichy, herbal sauna, aroma terapili buhar odaları, relax room, macera duşları, cilt bakımı, masaj odaları, kar çeşmesi bulunuyor.

1250 daire, 150 dezidans ve 230 otel odası
Misafirlerini birer haftalık zaman dilimlerinde hisseli gayrimenkul sistemi ile ağırlayacak olan Narven, 1250 adet daire, 150 adet rezidans daire ve 230 otel odası ile toplamda 7200 yatak kapasitesine sahip olacak. Bolu'nun doğal mirası Yedigöller Narven'de temsili olarak yaşatılıyor ve proje içinde aynı adlarıyla 7 adet biyolojik gölet oluşturuluyor. Çocuklu ailelerin gönül rahatlığıyla çocuklarını emanet edecekleri özel oyun alanlarının yanısıra yine küçüklerin çok seveceği bir de mini hayvanat bahçesi düşünülmüş. Misafirlerin sıkılmadan vakit geçirebilmesi ve eğlenebilmesi için Narven Kasaba Meydanı'nda kafeler, sinema salonu, tiyatro, hobi odaları, bowling salonu ve daha birçok sosyal alan bulunuyor. Evcil hayvan sahiplerini de unutmayan Narven'de bir de Evcil Hayvan Oteli yer alıyor.