Narven Termal Tatil Kasabası" Avrupa’ya Uzanıyor

Narven A.Ş., Narven Termal Kasaba hakkında bilgi sahibi olmak isteyen müşteriler için İstanbul Avrupa Bölge Müdürlüğü'nü Meter'de hizmete açtı

Narven Termal Tatil Kasabası

Narven A.Ş., Narven Termal Kasaba hakkında bilgi sahibi olmak isteyen müşteriler için İstanbul Avrupa Bölge Müdürlüğü'nü Merter'de hizmete açtı. Açılış töreninde konuşan Narven A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Halit Yıldız İstanbul ve çevre illerde yaşayan müşterilere daha iyi hizmet veremek amacıyla hizmete alınan Bölge Müdürlüğü'nün sağlam ve kaliteli hizmet sunma ilkesinin bir parçası olduğunu söyledi. 

Narven Tatil Kasabası Projesi
Yıldız:  'Narven Tatil Kasabası gerek konumu ve büyüklüğü gerekse konsepti ve ayrıcalıklı hizmetleri ile tamamlandığında, Bolu'ya ve bölge turizmine yepyeni bir soluk getirecek. Doğanın kalbinde, doğa ile uyum içinde büyüyen Narven, Türkiye'nin ve Bolu'nun değerine değer katacaktır. Üç nesil, 4 mevsim tatil yapmak isteyenlere özel kurgulanan proje, kasaba meydanı, villaları, rezidansı, oteli, fizik tedavi ve rehabilitasyon üniteleri, kongre merkezi ve sosyal donatıları ile konforlu bir yaşamın kapılarını aralarken doğanın içindeki muhteşem konumu ile sağlık ve huzuru da beraberinde sunuyor.' dedi. 

250 milyon dolarlık yatırım
Kendi sektörlerinde lider yatırımcılar tarafından hayata geçirilen Narven Termal Kasabası, 450.000 m² alana 250 milyon dolarlık bir yatırımla inşa ediliyor. Türkiye'nin ilk tatil kasabası olma özelliği taşıyan proje, 'Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu' listesinde ilk 100 içinde yer alan Erpiliç ile, Çarıkçı Grup, GLS Genel Lojistik A.Ş. ve Nalçacılar A.Ş. 'nin ortaklığında hayata geçiriliyor.  

Hisseli gayrimenkul sistemi
Misafirlerini birer haftalık zaman dilimlerinde hisseli gayrimenkul sistemi ile ağırlayacak olan Narven, 1250 adet daire, 150 adet rezidans daire ve 230 otel odası ile toplamda 7200 yatak kapasitesine sahip olacak. Mimari projesi 2 etap olarak hazırlanan Narven'in ilk etabının birinci bölümü 2015 Aralık ayında misafirlerini ağırlamaya başlayacak.