Nidapark Küçükyalı dükkanları bugün satışta

Tahincioğlu imzasıyla hayata geçirilen Nidapark Küçükyalı projesinde yer alan 92 dükkandan 61'i ihalesiz biçimde satışa çıkarılıyor

Nidapark Küçükyalı dükkanları bugün satışta

Tahincioğlu'nun Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Nidapark Küçükyalı projesinin Cadde Dükkanları satışa sunuluyor. Proje bünyesinde yer alan 92 dükkandan 61 adedinin satışı ihalesiz bir biçimde yapılacak.

Nidapark Küçüklayı dükkanları satışta

Tahincioğlu, Nidapark Küçükyalı projesinde yer alan 92 cadde dükkanından 61 adedinin satışı için düğmeye bastı. Açık artırmaya girmeden ihalesiz olarak satılacak dükkanlar bugün satışa sunuluyor.Dükkanların fiyatları KDV hariç 2 milyon 768 bin TL'den başlayacak ve 9 milyon 32 bin TL'ye kadar farklılık gösterecek. Metro katından proje meydanına dek uzanan ve sonrasında ise ana cadde boyunca devam eden dükkanların genişlikleri ise 126 metrekare ile 738 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Yatırımcılar dükkanlara yüzde 25 peşinat ve 84 ay faiz alternatifi ile sahip olabilecek.

 

Nidapark Küçükyalı dükkanları bugün satışta

 

Nidapark Küçükyalı projesi

İstanbul Anadolu Yakası'nın en merkezi noktalarından biri üzerinde hayata geçirilen Nidapark Küçükyalı, 10 konut bloğu üzerinde 1.160 adet konuttan oluşacak. 4 ofis kulası üzerinde 140 bin metrekarelik ofis alanı da içeren projede 1+1'den 4+1'e kadar değişen daire tiplerine yer verilecek.  Projenin Kınalı etabı, 3 blok üzerinde 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi seçenekler içeren 296 adet daireden oluşuyor. Nidapark Küçükyalı Burgaz etabının 328 adet daireden oluştuğu projenin Heybeli edabı 207, Sedef etabı ise 329 adet konuttan meydana gelecek.  

Özel sosyal donatı alanları

Özel sosyal donatı alanlarından meydana gelen Nidapark Küçükyalı projesinde açık yüzme havuzu, fitness salonu, spor sahası, kafeterya, yürüyüş ve bisiklet yolları, çocuk oyun kompleksi,  kent meydanı, zaman meydanı, kent agorası ve yeşilin tonları parkı gibi etaplara yer verilecek. Diğer taraftan proje bünyesindeki alışveriş caddesi üzerinde de mağaza, restoran ve cafelere de yer verilecek. 

Firma Bilgisi: Tahincioğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: nidapark küçükyalı