Nivo Ataköy teslimleri 2018 yılında!

Cathay Group güvencesi ile İstanbul Ataköy'de hayata geçirilen Nivo Ataköy teslimleri 2018 yılında başlayacak

Nivo Ataköy teslimleri 2018 yılında!

Cathay Group güvencesi ile İstanbul Ataköy'de hayata geçirilen Nivo Ataköy teslimleri 2018 yılında başlayacak. Çobançeşme Otopazarı'nın üzerinde inşa edilen proje E-5 yolu, metro ve Atatürk Havalimanı'na oldukça yakın bir noktada bulunuyor. 

Satış ofisi Eylül ayında açılacak olan Nivo Ataköy, Airport AVM ve Avrupa Residence Ataköy'ün arasında kalıyor. Projenin hayata geçirildiği bölge olan Ataköy, İstanbul'un pırlantası olarak nitelendiriliyor. Projede ilk 30 ünite avantajlı fiyatlarla ön satışa çıktı. 

2018 yılı Ocak ayında teslim edilmesi planlanan Cathay Group Nivo Ataköy 15 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. 310 adet dairenin yer aldığı projede 1+0, 1+1 ve 2+1 konut tiplerine yer veriliyor. 

Projede daire büyüklükleri, fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz belirlenmedi. AVM, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve sauna gibi özelliklerin yer aldığı proje 2 blokta 310 konut ve 70 ticari ünite bulunuyor. 

Nivo Ataköy'de 1+1 A daireler 53,2 metrekare, 1+1 B daireler 76 metrekare, 2+1 B daireler 84,5 metrekare, 2+1 C daireler ise 144,5 metrekare büyüklüeğe sahip. Projede ilk 30 ünite avantajlı fiyatlarla satışta. Avantajlardan yararlanmak isteyenler nivo.net internet adresinden bilgi formu doldurarak ön satışlar ile ilgili bilgi alabilirler. Cathay Group, Nivo İstanbul projesinden ev sahibi olanlara rezervasyon önceliği sunuyor. 

 

Firma Bilgisi: Cathay Group
Proje Bilgisi: Nivo Ataköy