Nlogo ikinci etabı satışta

İkinci etabı satışa çıkan Nlogo İstanbul'da 129 bin liradan satılan 1+0 daireye aylık 1.090 lira taksitle sahip olunabiliyor.

Nlogo ikinci etabı satışta

Özyurtlar İnşaat'ın 20 gün önce satışına başladığı Nlogo İstanbul projesinin ikinci etabı büyük ilgi görüyor. Gelişen altyapısı ve konumu nedeniyle markalı konut projelerinin üssü haline gelen Esenyurt'ta inşa edilen Nlogo İstanbul ikinci etap, hem şehir merkezine hem de ulaşım araçlarına yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Yüzde yüz kazandıran proje: Nlogo
Projenin ilk etabının geçen yıl satışa çıktığını ve bir yılda alıcısına yüzde 100'den fazla kazandırdığını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, 'Nlogo İstanbul'dan daire alanlar hem hayallerindeki eve sahip oldu, hem de karlı bir yatırım yaptı. Size kazandırmayacak evlere dünyanın parasını ödemeden önce Nlogo İstanbul'un ikinci etabını mutlaka inceleyin' dedi.

Her etapta 850 daire var
Nlogo İstanbul'un 7 blokta 2 bin 550 daireden oluştuğunu söyleyen Tamer Özyurt, "Projemiz üç etap halinde inşa ediliyor. Her etapta 1+0'dan 3+1'e farklı tip ve büyüklüklerde 850 daire bulunuyor. Nlogo İstanbul'da konutların dışında 100'den fazla dükkandan oluşan Cadde İstaNbul da yer alıyor" diye konuştu. Tamer Özyurt'un verdiği bilgiye göre Nlogo İstanbul'da 129 bin liradan satılan 1+0 daireye aylık 1.090 lira taksitle sahip olmak mümkün. Düzenlenen kampanya kapsamında konut alıcısına 48 ay boyunca sıfır faiz seçeneği de sunuluyor.

Atatürk Havalimanı'na 15 dakika mesafede
Nlogo İstanbul, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkıyor. Esenyurt'un merkezinde hayata geçirilen Nlogo İstanbul, metrobüs, toplu taşıma araçları, E5 ve TEM otoyolu üzerinde yer alıyor. Proje, Tüyap Fuar Merkezi'ne 10 dakika, Atatürk Havaalanı'na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Alışveriş noktalarına yakınlığıyla dikkat çeken Nlogo İstanbul, Akbatı AVM'ye, Torium AVM'ye, Marmarapark AVM'ye, 5M Migros'a, Real Hipermarket ile Bauhaus ve Koçtaş Yapımarket'e 5 dakika mesafede yer alıyor.