NMerkez projesinde Nmerkez Outlet açıldı

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta hayata geçirdiği konut ve alışveriş merkezinden oluşan Nmerkez projesi, adım adım sona yaklaşıyor

NMerkez projesinde Nmerkez Outlet açıldı

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta yapımına başladığı Nmerkez projesinde adım adım finale yaklaşılıyor. Projenin ilk ayağı olan ve 32 bin metrekarelik alanda kurulan Nmerkez Outlet Haziran ayında faaliyetine başladı.

564 konutun yanı sıra 146 adet ticari birimin yer aldığı Nmerkez Outlet Alışveriş Merkezi Sabah 10:00 ve akşam 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. içinde LC Waikiki, İ- Evim Ev Tekstili, My Buckle Bijuteri, Jimmy Joker, Irmaklar, Simitçi Dünyası, Avea, Siemens ve Tabacco Shop gibi markaların yanı sıra aralarında Bedaş’ın da bulunduğu çeşitli resmi kurum ve kuruluşlar da şimdiden yerini aldı. Modern mimari tasarımıyla dikkat çeken Nmerkez Outlet, Esenyurt’un ticari ve sosyal yaşamına şimdiden büyük katkı sağladı. Nmerkez Outlet’de mağazalar birer birer açılmaya başlarken, birçok marka burada yer almak için yoğun talepte bulunuyor. 

Esenyurt’un tam kalbinde yer alan Nmerkez Outlet, kolay ulaşımıyla da dikkat çekiyor. Esenyurt’un en prestijli projelerine yürüme mesafesinde yer alan Nmerkez Outlet’e 1000 araçlık açık ve kapalı otoparkıyla bulunuyor

Arefe günü gece 01:00’a kadar açık
Bu arada Nmerkez Outlet, ziyaretçilerinin rahatlıkla bayram alışverişini yapması için 27 Temmuz Pazar yani Arefe günü gece saat 01:00’a kadar açık kalacak. 28 Temmuz Pazartesi yani Ramazan Bayramı’nın birinci günü ise öğlen saat 12:00’da kapılarını açacak ve akşam 22:00’a kadar hizmet verecek. Nmerkez Outlet’in açılış kapanış saatleri bayramın ikinci gününden itibaren yine eskisi gibi olacak ve sabah 10:00 ile akşam 22:00 saatleri arasında hizmet sunacak.

Proje Bilgisi: Nmerkez