Northgate Ankara Projesi!

Northgate Ankara projesi ADN Atlas Yapı tarafından Ankara Esenboğa'da hayata geçiriliyor

Northgate Ankara Projesi!

Northgate Ankara projesi ADN Atlas Yapı tarafından Ankara Esenboğa'da hayata geçiriliyor. Proje, daire ve ev-ofislerden meydana geliyor. Esenboğa Havalimanı'nın yanında yükselen Northgate projesinin yakın zamanda satışa çıkması bekleniyor. 

Ankara'nın en büyük projelerinden biri olacak Northgate Ankara'da rezidanslar, alışveriş merkezi, üniversite ve 5 yıldızlı otel yer alıyor. 1 milyon metrekare arsa alanına sahip olan  projede 1+0'dan 4+1'e kadar farklı konut tiplerine yer veriliyor. Projede daire alanları ise 28 metrekare ila 200 metrekare arasında değişiyor. 

2 bin 300 adet ev-ofis ve 1.000 adet konutun yer aldığı Northgate Ankara projesi 400 bin metrekare yeşil alana sahip. Projede gölet ve şelaleler için ise 30 bin metrekare alan ayrıldı. 2017 yılı Aralık ayında teslim edilmesi beklenen Northgate, karma bir proje olarak yükseliyor. 

Projede ilk etapta ev-ofisler satışa sunulacak. Esenboğa Havalimanı'na 7 kilometrelik mesafesi ile yatırımcıların dikkatini çeken projenin çevresinde fuar alanı, ticari bölgeler ve eğitim kuruluşları yer alıyor. Proje içerisinde su kanalı ve sandalla gezilebilen bir alışveriş merkezi, 55 bin kişilik amfi, yelkenler için gölet bulunuyor. 

Northgate projesinin ev sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar arasında ise avm, göl, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, market ve okul bulunuyor. Dairelerde ise ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. Northgate Ankara fiyatları, ödeme seçenekleri henüz açıklanmadı. Detayların önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. 

Nortgate Ankara Proje Künyesi

Yer: Ankara, Türkiye
Yıl: 2014
Program: Rezidans + Ofis + Otel + Alışveriş
Alan: TBA
İşveren: ADN Atlas Yapı

Sorumlu Ortak: Onur Özkoç, Heves Beşeli
Tasarım Ekibi: Hakan Şanlı, İrem Senem Büyükkoçak, Tamara Nazari, Deniz Şimşek, Mehmet Karadağ, Yücel Sala
Statik Proje: Özün Proje 
Mekanik Proje: Beseli Mühendislik
Elektrik Projesi: RAM Mühendislik
Altyapı Projeleri: Di-Yap Proje
Yangın Güvenlik Projeleri: Alara Mühendislik
Görseller: Monogram

Firma Bilgisi: Adn Atlas Yapı
Proje Bilgisi: Northgate Ankara