Northgate Ankara Projesi!

ADN Atlas Yapı güvencesiyle hayata geçirilen Northgate Ankara projesi Esenboğa Havalimanı'nın yanında yükseliyor

Northgate Ankara Projesi!

ADN Atlas Yapı güvencesiyle hayata geçirilen Northgate Ankara projesi Esenboğa Havalimanı'nın yanında yükseliyor. Projede ev-ofis kuleleri, rezidanslar, alışveriş merkezi, üniversite ve 5 yıldızlı otel yer alıyor. 

Lansman öncesi satışların başladığı Northgate Ankara'da öncelikli olarak home ofislerin bulunduğu 20 katlı iki blok satışa çıkarıldı. Konutların ise 2017 yılı bahar aylarında satışa sunulması bekleniyor. 

Örnek dairesi hazır durumda olan Northgate Ankara projesi Esenboğa Havalimanı'na 7 kilometre mesafede yükseliyor. 2018 yılında teslim edilmesi planlanan Northgate Ankara projesinde 1+0'dan 4+1'e kadar alanları 28 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 3 bin 300 adet daire bulunuyor. 

Northgate Ankara projesinde açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, amfi tiyatro, avm, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kafe, kameralı güvenlik, kapalı yüzme havuzu, market, okul ve restoran bulunuyor. Projede daireler ise ankastre beyaz eşya ürünler ile birlikte teslim ediliyor. 

Konut sahibi olmak isteyenlere firma bünyesinde 48 aya kadar vade imkanı sunulan Northgate Ankara fiyatları 425 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje ile ilgili detaylar için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

Firma Bilgisi: Adn Atlas Yapı
Proje Bilgisi: Northgate Ankara