Northgate Ankara teslimleri 2018 yılında!

ADN Atlas Yapı'nın Esenboğa'da hayata geçirdiği Northgate Ankara teslimleri 2018 yılında gerçekleşecek

Northgate Ankara teslimleri 2018 yılında!

ADN Atlas Yapı'nın Esenboğa'da hayata geçirdiği Northgate Ankara teslimleri 2018 yılında gerçekleşecek. Proje büntesinde ev-odis barındıran kuleler, rezidanslar, alışveriş merkezi, üniversite ve 5 yıldızlı bir otel bulunuyor. 

Esenboğa Havalimanı'nın yakınında, 1 milyon metrekarenin üzerinde bir alanda kurulan Northgate Ankara projesinde lansman öncesi satışlar başladı. Öncelikli olarak ise home ofislerin bulunduğu 20 katlı iki blok satışa çıkarıldı. Konutların ise 2017 yılı bahar aylarında satışa sunulması bekleniyor. 

Northgate Ankara fiyatları 425 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede firma bünyesinde 48 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Northgate Ankara fiyat ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; açık ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, avm, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kafe, market, okul, restoran, sauna ve süs havuzu bulunuyor. Projenin daireleri ise ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. 

Northgate Ankara nerede? 

Ankara Esenboğa'da hayata geçirilen proje Esenboğa Havalimanı'na 7 kilometre mesafede yükseliyor. Projede içinden su kanalı geçen ve sandalla gezilebilen alışveriş merkezi, 55 bin kişilik amfi tiyatro, gölet, kongre merkezi ve Hilton Oteli bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Adn Atlas Yapı
Proje Bilgisi: Northgate Ankara