NResidence

Özyurtlar İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde inşa edilen Nresidence 1+0 ve 1+1 dairelerden meydana geliyor

NResidence

Özyurtlar İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde inşa edilen Nresidence 1+0 ve 1+1 dairelerden meydana geliyor. NResidence 10 katlı 3 bloktan oluşuyor. NResidence projesinde toplam 459 adet daire bulunuyor. 28 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen NResidence projesinde yaşam başlıyor. NResidence aynı zamanda 18 ticari birimi de bünyesinde barındırıyor.

NResidence özellikleri
NResidence satılık daire sahiplerine birçok hizmet sunuyor. Bunlar arasında cafe, restoran, yüzme havuzu ve market tarzı kuruluşlar bulunuyor.

NResidence fiyatları ve ödeme planı
Özyurtlar İnşaat projesi olan NResidence fiyatları ve ödeme planları hakkında detaylı bilgileri NResidence satış ofisinden öğrenebilirsiniz.

NResidence nerede?
Beylikdüzü’nde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ile Kaya Ramada Oteli’nin tam arkasında inşa edilen Nresidence, mükemmel konumu nedeniyle ağırlıklı olarak yatırımcılar ve işadamları tarafından tercih edildi. Şehirdışı ve yurtdışından İstanbul’a fuar ya da iş görüşmesi için gelen işadamları konaklama sorunu yaşamamak için Nresidence’dan daire aldı.

NResidence nasıl gidilir?
Beylikdüzü’nde Tüyap Fuar Merkezi’nin hemen yanında yer alan Nresidence, metrobüs durağına 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. Nresidence, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika mesafede yer alıyor.
NResidence iletişim bilgileri
444 40 27 www.ozyurtlar.com