Nurol Life örnek daire görüntüleri!

Seyrantepe'de yer alan Nurol Life Aslantepe örnek daire görüntülerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Nurol Life örnek daire görüntüleri!

Nurol Life Aslantepe projesi 502 adet daireden meydana geliyor. Nurol GYO tarafından Seyrantepe’de inşa edilen Nurol Life Aslantepe Evleri 56 bin metrekare kule ve 25 bin metrekare ofis alanına sahip. Toplamda 47 bin metrekare alan üzerinde yükselen Nurol Life Aslantepe projesi 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerini konut sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuyor. Nurol Life Aslantepe satılık daire büyüklükleri 62 metrekare ile 294 metrekare arasında değişiyor 200 metre yüksekliğinde 50 katlı olarak inşa edilen Nurol Life Aslantepe özellikleri arasında SPA merkezi, restoran, spor merkezi, barbekü alanı, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, alışveriş ve dinlenme alanları, sauna ve buhar banyosu yer alıyor.

Nurol Life fiyatları 2 bin 800 dolardan başlıyor ve 4 bin 700 dolara kadar çıkıyor. Nurol Life Aslantepe fiyatları metrekare üzerinden hesaplanırken, yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor. Nurol Life ödeme planı kapsamında da banka kredisi imkanı sunuluyor.

Nurol Life nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Nurol Life Seyrantepe’de konumlandırılıyor. Nurol Life Aslantepe projesi Türk Telekom Arena’nın hemen yanında yükseliyor.

Nurol Life iletişim bilgileri
Telefon: 0 212 286 82 40
Web: www.nurolgyo.com.tr

Nurol Life Aslantepe örnek daire görüntüleri!

Nurol Life Aslantepe

Nurol Life Aslantepe

Nurol Life Aslantepe

Nurol Life Aslantepe

 Nurol Life Aslantepe

Proje Bilgisi: Nurol Life