Nuvo Dragos 36 ay sıfır faiz

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Maltepe'de inşa edilen Nuvo Dragos projesinde 60 ay sıfır faiz ile daire sahibi olmak mümkün

Nuvo Dragos 36 ay sıfır faiz

Özderici GYO tarafından hayata geçirelecek olan Nuvo Dragos Maltepe Kartal’da yükseliyor. Eski Singer fabrikası arazisinde inşa edilen Nuvo Dragos toplam 999 adet rezidans daire, 6 adet mağaza ve 1 adet müstakil villar ve1 adet de ofis yer alıyor. Yüzde 75’i yeşil ve sosyal alan olarak tasarlanan Nuvo Dragos’un çoğunluğu 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Beş ayrı blokta 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçenekleri yer alırken, A Blok'ta home ofis kullanımına uygun daire seçenekleri de bulunuyor.

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Nuvo Dragos’ta 60 ay sıfır faiz ile daire sahibi olmak mümkün. Nuvo Dragos’ta KDV oranı ise yüzde 1.
Nuvo Dragos’ta ayrıca Yüzde 25 peşinatta 36 ay 0 faiz, Yüzde 40 peşinatta 48 ay sıfır faiz ,Yüzde 50 peşinatta 60 ay sıfır faiz, Yüzde 60 peşinatta 75 ay sıfır faizle taksit imkanı sunuluyor.
Nuvo Dragos Fiyatları;
66 metrekare 1+1 daireler 327 bin TL’den
70 metrekare 1+1 daireler 349 bin TL’den
106 metrekare 2+1 daireler 508 bin TL’den
112 metrekare 2+1 daireler 545 bin TL’den
124 metrekare 2+1 daireler 638 bin TL’den
129 metrekare bahçeli 2+1 daireler 710 bin TL’den
156 metrekare 3+1 daireler 790 bin TL’den
164 metrekare 3+1 daireler 823 bin TL’den
170 metrekare 3+1 daireler 862 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Nuvo Dragos ödeme planı kapsamında konut alıcılarına özel seçenekler sunuyor.

Nuvo Dragos 

Nuvo Dragos nerede?
Nuvo Dragos konum olarak Kadıköy-Kartal metro istasyonuna ve Carrefoursa Maltepepark Alışveriş Merkezi'ne 100 metre mesafede yer alıyor.. Projenin yakınında yapımı tamamlanmakta olan dünyanın en büyük Adliye Sarayı, Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi önemli kurumlar bulunuyor. Ayrıca sahil yoluna, Maltepe, Kartal, Bostancı vapur iskelesine yakın bir noktada yer alması sebebiyle her yere kolay ulaşım olanağı sağlanabiliyor.

Nuvo Dragos’a nasıl gidilir?
Avrupa Yakası üzerinden: Fatih Sultan Mehmet Köprüsünden, Avrupa’dan Asya’ya geçtikten sonra, Ankara-Bostancı sapağından E-5 karayoluna bağlanılır. Daha sonra Ankara yönünde ilerlerken Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Maltepe tabelaları görüldüğünde Maltepetabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepepark Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre ileride sol tarafta Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır.

Ankara istikametinden: Tem otoyolu üzerinden Ankara istikametine doğru gidildiğinde Kartal-Samandıra tabelasından girilir. Kartal-Samandıra gişelerinden geçtikten sonra E-5 Karayoluna Kadıköy-Harem tabelası takip edilerek bağlanılır. E-5 Karayolu üzerinde Cevizli, Kartal-Koşuyolu Eğitim Araştırma Hastanesi tabelasından girilir, karşınıza çıkan Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepepark Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre ileride sol tarafta Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır.

Gebze istikametinden: E5 Karayolu üzerinden Harem istikametine gidildiğinde, sırası ile Tuzla, Pendik istikametleri geçilir. Kartal köprüsünü de geçtikten sonra Cevizli, Adalet Sarayı, Kartal-Koşuyolu Eğitim Araştırma Hastanesi tabelasından girilir, karşınıza çıkan Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepepark Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre ileride sol tarafta Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır.

Kadıköy istikametinden: Kadıköy, Bostancı’dan E-5 Karayolu üzerinde Kartal istikametinde devam edilir. Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Maltepe tabelaları görüldüğünde Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepe park Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre ileride sol tarafta Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır.

Maltepe Sahil Yolu istikametinden: Kadıköy istikameti sahil yolundan gelindiğinde Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Karşınıza çıkan ikinci Cevizli-Gülsuyu tabelasından sola dönüş yapılarak Maltepe-Gülsuyu tabelası yönünde düz devam edilir. Sonrasında Cevizli-Kartal tabelasından sağa dönülür ve Kartal-Koşuyolu, Çevreyolu-Soğanlık tabelaları yönünde devam edilerek yaklaşık 700 metre ileride sağ tarafta Omsan Lojistik geçildikten hemen sonra Nuvo Dragos Satış Ofisine ulaşılır.

Nuvo Dragos iletişim 
Adres: Tugay Yolu Caddesi, No.12 Maltepe / İstanbul
Telefon: 0 216 370 89 89

Proje Bilgisi: Nuvo Dragos