Nuvo Dragos adres bilgileri

Nuvo Dragos adres bilgilerine haberimiz detayında ulaşabilirsiniz

Nuvo Dragos adres bilgileri

Nuvo Dragos Özderici GYO tarafından Maltepe'de hayata geçiriliyor. 999adet dairenin bulunduğu Nuvo Dragos Maltepe projesinde 1+1, 2+1, 3+1 konut tipleri bulunuyor. 6 adet mağaza, 1 adet villa ve 1 adet ofisin bulunduğu Nuvo Dragos projesi 52 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor ve Nuvo Dragos satılık daire büyüklükleri 66 metrekare ile 219 metrekare arasında değişiyor.

Nuvo Dragos adres bilgilerine değinmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Nuvo Dragos Maltepe satılık daire sahiplerine 424 metrekare açık havuz, 232 metrekare kapalı havuz, çocuk havuzu, çocuk kulübü, yürüyüş ve koşu parkuru, açık ve kapalı spor alanları, Her daireye özel kapalı otopark, kapalı otoparktan evinize asansörle direkt ulaşım, Özgün ve modern mimari, yüksek inşaat kalitesi, Geniş yeşil alan, lobiler, teraslar ve kat bahçeleri, Blokların onbeşinci katında deniz ve Adalar manzaralı ortak seyir terasları, Dileyene ayrıcalıklı rezidans hizmetleri (concierge, housekeeping, kuru temizleme...) Home ofis kullanımlı dairelerde ofis hizmetleri (asistanlık, sekreterya, resepsiyon ve danışma vb.) gibi ayrıcalıklar sunuyor.

Nuva Dragos nerede?
Nuvo Dragos adres bilgilerinden önce "Nuvo Dragos nerede?" sorusunu cevaplayalım. Kartal- Kadıköy metro istasyonuna, Adalet Sarayı'na, Dragos ve Kartal kentsel dönüşüm projelerine çok yakın bir konumda yükselen Nuvo Dragos Maltepe'de E-5 karayolunun deniz tarafında yer alıyor.

2012 yılında hizmete giren Kartal - Kadıköy metro hattına yürüme mesafesinde bulunan bulunuyor. Bunların dışında Nuvo Dragos Sabiha Gökçen Havaalanına 15 dakika, TEM'e 5-6 dakika, E5 Karayoluna 300 metre, minibüs caddesine 500 metre, Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi 800 metre, Maltepepark CarrefourSA AVM'ye 200 metre uzaklıkta konumlandırılıyor.

Nuvo Dragos adres bilgileri: Tugay Yolu Caddesi, No.12 Maltepe / İstanbul

Nuvo Dragos iletişim bilgileri
0 216 370 89 89

 

Proje Bilgisi: Nuvo Dragos