Nuvo Dragos babalara özel indirim sunuyor

Nuvo Dragos Babalar günü için toplam yüzde 16 indirim uyguluyor

Nuvo Dragos babalara özel indirim sunuyor

12 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Özderici GYO’nun Maltepe’de eski Singer Fabrikası’nın bulunduğu arazisinde başlattığı 999 dairelik Nuvo Dragos projesinin ilk etabının teslimatı yapılırken Babalar Günü’ne özel olarak ekstra bir indirim kampanyası sunuluyor. Yüzde 1 KDV ve 60 aya varan sıfır faizli ödeme seçenekleriyle 4 Haziran’da satışa çıkarılan 484 dairelik ilk etapta, kampanya dönemi boyunca yüzde 10 iskontunun üzerine kalan tutardan ayrıca yapılan yüzde 2 iskonto, Babalar Günü’ne özel olarak yüzde 1 indirim daha eklenerek yüzde 3’e çıkarıldı

Özderici GYO’nun Maltepe’nin en büyük konut projelerinden biri olarak inşa ettiği ve 999 dairelik ilk etabının teslimlerine bu ay başladığı ‘Nuvo Dragos’ projesinde Babalar Günü’ne özel olarak ekstra bir indirim uygulanacak. Yüzde 1 KDV ve 60 aya varan sıfır faizli ödeme seçenekleriyle 4 Haziran’da satışa çıkarılan 484 dairelik ilk etapta, tamamı peşin ve banka kredili ödemelerde kampanya dönemi boyunca yüzde 10 iskontunun üzerine kalan tutardan ayrıca yapılan yüzde 2 iskonto, Babalar Günü’ne özel olarak yüzde 1 indirim daha eklenerek yüzde 3’e çıkarıldı.
İstanbul'un yeni ve en değerli çekim merkezleri arasında yer alan Maltepe’de eski Singer Fabrikası’nın bulunduğu alanda başlatılan Nuvo Dragos projesi, brüt 52.000 metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor. Toplam 5 blokta 999 adet rezidans daire, 6 mağaza, 1 ofis ile 1 adet müstakil mağaza olmak üzere toplam 1007 adet bağımsız bölümden oluşan projede 2 etap yer alıyor. Toplam 187.500 metrekare inşaat alanına sahip projenin 27 katlı A ve 18 katlı B bloktan oluşan ilk etabında ise 484 daire teslime hazır şekilde satışa sunuluyor. A bloğun bazı katlarında ise home-office özelliği bulunuyor.

1+1’ler 282 bin liradan başlıyor
Büyüklüğü 66 m2 ile 219 m2 arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçeneklerinin yer aldığı projede stüdyo dairelerin tasarlanmaması, yüzde 75’inde ise büyük metrekareli ve balkonlu 2+1 ve 3+1 dairelerin bulunması, özellikle aileler için en önemli tercih nedenlerini oluşturuyor… Metrekare fiyatlarının 4 bin 500 TL ile 5 bin 500 TL arasında değiştiği projede 1+1’lerin büyüklüğü 66 ile 89 metrekare arasında, 282.000 TL den başlayan fiyatlar ile, 2+1’lerin büyüklüğü 101 ile 154 metrekare arasında, 439.000 TL den başlayan fiyatlar ile, 3+1’lerin büyüklüğü ise 156 ile 219 metrekare arasında ve 683.000 TL den başlayan Fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Yüzde 1’lik KDV oranıyla bu yıl satışa çıkarılan projeler arasında avantaj sağlayan projede daire alanlara hemen tapu verilmesi de bir diğer önemli fırsatı oluşturuyor. Firma bünyesinde tapu ve teslime kadar yüzde 25 peşinatı veren müşteriler, kalan yüzde 75’lik kısım için tüm bankalardan kredi kullanabiliyor. Daire fiyatının yarısını verenler, diğer yarısını firma bünyesinde 60 ay 0 faiz ile ödeme imkanına sahip bulunuyor. Arzu edilirse 75 ay sıfır faiz seçeneği de mevcut.

Maltepe Sahili’ne 5 dakika mesafede!
Kameralı güvenlik sistemleriyle korunan ve içinden yol geçmeyen kapalı bir site özelliğine sahip olan Nuvo Dragos’ta açık ve kapalı 3 adet yüzme havuzu, çocuk havuzu, tenis kortu, basketbol, voleybol sahaları, koşu ve yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları ve güneşlenme terasları yer alıyor.

Ancak projenin sosyal imkanları bunlarla da sınırlı değil… İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Maltepe sahilinde yaklaşık 120 hektarlık alanda (1.200.000 m2) tasarladığı spor, dinlenme ve kültürel etkinlik alanlarından oluşan dev proje inşaatının oldukça büyük bir bölümü tamamlandı. Yürüyüş ve bisiklet yollarının bir kısmı kullanıma açılmış olmakla birlikte diğer alanların tamamlanarak yılsonunda resmi açılışın yapılmasının beklendiği projede yelken, binicilik, kay kay, golf, yüzme gibi spor aktivitelerinin yanı sıra, sahne sergi alanı, sanat atölyesi, çocuklar için lunapark, macera parkı, arkeoloji parkı, müzik oyun alanı, midilli parkuru gibi alanlar tasarlanıyor. Özellikle çocuklu ailelerin gözdesi olacak bu dev alan ise Nuvo Dragos’tan sadece 5 dakikada ulaşılıyor!

Yüksek tavan, geniş manzara ferahlık sağlıyor
Nuvo Dragos projesinde kat yükseklikleri A Blok’ta brüt 3.50 metre, diğer bloklarda brüt 3.15 metre olmak üzere standart ölçülerin üzerinde tasarlanmış. Tüm blokların girişlerinde ise 80-100 m2 arasında değişen ferah lobi alanları yer alıyor. Projede yaşayanların deniz ve Adalar manzarasından faydalanabilmesi için B-C-D blokların 15. katlarında her blokta 2 adet olmak üzere ortak kullanımlı 6 adet teras alanları oluşturulmuş.

Nuvo Dragos’a 3 metro durağı mesafede yer alan TED Rönesans Koleji ise eğitime bu yıl 2014-2015 öğretim döneminde başlıyor. Bu kolejde 1200 öğrenci, ilköğretimden liseye kadar eğitim alabilecek. Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Koşuyolu Kalp Hastanesi de projeye yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Kartal, Pendik, Bostancı deniz otobüsü iskelelerine çok yakın bir konumda bulunan projeden Kadıköy- Kartal metro hattı, Esenkent ve Gülsuyu metroları ile Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yürüyerek ulaşılabiliyor.

Siteyi Alman Bilfinger Berger yönetecek
Tamamlandığında yaklaşık 3.000 kişinin yaşayacağı Nuvo Dragos, uluslararası gayrimenkul yönetim şirketi Almanya merkezli Bilfinger Berger tarafından yönetilecek. Asansörde Mitsubishi, mutfakta Nolte, vitrifiyede Duravit, tesisat armatürlerinde Grohe, otomasyon olan dairelerde Schneider ile işbirliği yapılan projede mutfaklarda cam ocak, fırın, davlumbaz ve ankastre bulaşık makinasını kapsayan ankastre ürünlerde Franke markası kullanılırken bazı özel dairelerde mikro dalga da yer alıyor. Projenin yapıldığı alanın altı tamamen kapalı otopark olarak planlanırken blok içlerinden buraya asansör ile direkt ulaşım sağlanacak. Projede 2+1 ve 3+1 dairelere 2 araçlık tahsisli, 1+1 dairelerde ise 1 araçlık tahsisli otopark alanı verilecek.

Proje Bilgisi: Nuvo Dragos