Nuvo Dragos daire fiyatları 599 bin TL’den başlıyor

Teslimlerin hemen yapıldığı Nuvo Dragos projesinde daire fiyatları 599 bin TL’den başlıyor

Nuvo Dragos daire fiyatları 599 bin TL’den başlıyor

Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Maltepe Tugay Yolu Caddesi üzerinde inşa edilen Nuvo Dragos’ta daire teslimleri hemen yapılıyor. Projede kalan son dairelerin satışı devam ediyor.

Eski Singer Fabrikası’nın bulunduğu 52 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen Nuvo Dragos Maltepe, Marmara Denizi ve Adalar manzarası görüyor. Projede 1+1’den 3+1’e kadar farklı daire alternatiflerine yer veriliyor.

Maltepe Nuvo Dragos projesinde daire fiyatları 599 bin TL’den başlıyor. Vadeli alımlarda 120 aya kadar yüzde 0,65; 60 aya kadar ise yüzde 0,38 faiz oranı ile taksit yapılabiliyor. Peşinat tutarları ise yüzde 20 oranında.

Otel konforunda bir yaşam sunulan Nuvo Dragos Evleri’nde açık ve kapalı yüzme havuzları, deniz ve adalar manzaralı seyir terasları, basketbol ve tenis kortları, bay-bayan hamam ve sauna ile otopark alanları bulunuyor.

Nuvo Dragos Maltepe; Kartal-Kadıköy metro istasyonuna, Adalet Sarayı’na, Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ve Marmaray istasyonuna yürüme mesafesinde yer alıyor. 

Projeden sahil yoluna 5 dakika, Maltepe ve Bostancı deniz otobüslerine 5-10 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 15 dakikada ulaşılabiliyor. İBB'in, Maltepe Sahili'nde yapmış olduğu 1.000.000 metrekarelik spor ve kültür alanları projesine ise 2 dakika mesafede yer alıyor.

 

Firma Bilgisi: Özderici Gyo
Proje Bilgisi: Nuvo Dragos