Nuvo Dragos örnek daire görüntüleri!

Nuvo Dragos örnek daire görüntülerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Nuvo Dragos örnek daire görüntüleri!

Nuvo Dragos Maltepe'de Özderici GYO tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 999 adet daireden meydana gelen Nuvo Dragos projesinde 1+1, 2+1, 3+1 daireler bulunuyor. Nuvo Dragos Maltepe'de yer alan daire büyüklükleri 66 metrekare ile 219 metrekare arasında değişiyor. Nuvo Dragos projesinde 6 adet mağaza, 1 adet villa, ve 1 adet de ofis bulunuyor.

Nuvo Dragos satılık daire sahiplerine birçok olanak sunabiliyor. 424 metrekare açık havuz, 232 metrekare kapalı havuz, çocuk havuzu, çocuk kulübü, yürüyüş ve koşu parkuru, açık ve kapalı spor alanları gibi imkanların yer aldığı Nuvo Dragos Maltepe'de özgün ve modern mimari, yüksek inşaat kalitesi, Geniş yeşil alan, lobiler, teraslar ve kat bahçeleri, Blokların onbeşinci katında deniz ve Adalar manzaralı ortak seyir terasları, Dileyene ayrıcalıklı rezidans hizmetleri (concierge, housekeeping, kuru temizleme...) Home ofis kullanımlı dairelerde ofis hizmetleri (asistanlık, sekreterya, resepsiyon ve danışma vb.) gibi ayrıcalıklar bekliyor.

Nuva Dragos nerede?
Proje, Kartal- Kadıköy metro istasyonuna, Adalet Sarayı'na, Dragos ve Kartal kentsel dönüşüm projelerine çok yakın bir konumda yükseliyor. Nuvo Dragos Maltepe'de E-5 karayolunun deniz tarafında yer alıyor. 2012 yılında hizmete giren Kartal - Kadıköy metro hattına yürüme mesafesinde bulunan bulunuyor. Bunların dışında Nuvo Dragos Sabiha Gökçen Havaalanına 15 dakika, TEM'e 5-6 dakika, E5 Karayoluna 300 metre, minibüs caddesine 500 metre, Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi 800 metre, Maltepepark CarrefourSA AVM'ye 200 metre uzaklıkta konumlandırılıyor.

Nuvo Dragos iletişim bilgileri
Adres: Tugay Yolu Caddesi, No.12 Maltepe / İstanbul
Telefon: 0 216 370 89 89

Nuvo Dragos örnek daire görüntüleri!

Nuvo Dragos

Nuvo Dragos

Nuvo Dragos

 

Proje Bilgisi: Nuvo Dragos