Nuvo Dragos satılık daire fiyatları açıklandı!

Nuvo Dragos satılık daire fiyatları 282 bin TL'den başlıyor

Nuvo Dragos satılık daire fiyatları açıklandı!

4 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Nuvo Dragos Maltepe’de Özderici GYO tarafından hayata geçiriliyor. 52 bin metrekare alan üzerinde eski Singer fabrikasının bulunduğu arazide inşa edilen Nuvo Dragos 5 blok şeklinde yükseliyor. 999 rezidans daire, 7 mağaza ve 1 işyeri olmak üzere toplam 1.007 bağımsız birimden meydana gelen Nuvo Dragos satılık daireleri ise 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks olarak yer alıyor.

Nuvo Dragos yüzde 75’i yeşil alana ayrılmış olup, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, koşu-yürüyüş parkuru, dinlenme alanları gibi özellikleriyle de dikkat çekiyor. Nuvo Dragos satılık daireler yüksek tavanlı atriumlu 100 metrekare lobisi, panoramik asansörleri ve her üç katta bir 100 metrekare ferah iç bahçeleri ile fark yaratıyor. Bu bloktaki rezidans dairelerin ve ev-ofislerin kattan kata tavan yüksekliği 3.5 metre tasarlanıyor. lokların girişinde yüksek tavanlı 80 metrekare lobi alanları, sağ ve sol yanda tavana kadar uzanan ışık bahçeleri, daire girişlerini, apartman koridorlarını doğal ışıkla buluşturuyor. Tavan yükseklikleri kattan kata 3,15 metre olup, B-C-D Blokların on beşinci katlarında toplam 600 m² planlanan adalar ve deniz manzaralı ortak seyir teras alanları bulunuyor.

Nuvo Dragos satılık daire fiyat listesi
İlk etap satışlarının başladığı Nuvo Dragos fiyat listesi şöyle:
1+1 282 bin TL’den,
2+1 489 bin TL’den,
3+1 683 bin TL’den,Nuvo Dragos nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Özderici GYO tarafından hayata geçirilen Nuvo Dragos Maltepe’de konumlandırılıyor.

Nuvo Dragos’a nasıl gidilir?
Konum olarak Kadıköy-Kartal metro istasyonuna ve Carrefoursa Maltepepark Alışveriş Merkezi'ne 100 metre mesafede yer almaktadır. Projenin yakınında yapımı tamamlanmakta olan dünyanın en büyük Adliye Sarayı, Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi önemli kurumlar bulunmaktadır. Ayrıca sahil yoluna, Maltepe, Kartal, Bostancı vapur iskelesine yakın bir noktada yer alması sebebiyle her yere kolay ulaşım olanağı sağlamaktadır.

Nuvo Dragos iletişim bilgileri
Tugay Yolu Caddesi, No.12 Maltepe / İstanbul
0216 370 89 89

 

Nuvo Dragos son durumu öğrenmek için tıklayınız

Proje Bilgisi: Nuvo Dragos