Nuvo Dragos satılık daire özellikleri

Nuvo Dragos satılık daire özelliklerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Nuvo Dragos satılık daire özellikleri

Nuvo Dragos satılık daire olarak 999 adet yer alıyor. Nuvo Dragos satılık daire büyüklükleri 66 metrekare ile 219 metrekare arasında değişiyor. 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinden meydana gelen Nuvo Dragos projesinde 6 adet mağaza, 1 adet ofis, 1 adet villa yer alıyor.

Özderici GYO tarafından Maltepe'de inşa edilen Nuvo Dragos satılık dairelerinin büyüklükleri; 1+1 daireler 66 ile 89 metrekare arasında, 2+1 daireler 101 ile 154 metrekare arasında, 3+1 daireler 156 ile 219 metrekare arasında değişiyor.

Nuvo Dragos satılık daire özellikleri
Sosyal imkanlar açısından oldukça zengin olan Nuvo Dragos ev sahibi olacakları; şehrin içinde, merkezi konumda, tamamı rezidans konforlu dairelerde ayrıcalıklı site yaşamı, 424 metrekare açık havuz, 232 metrekare kapalı havuz, çocuk havuzu, çocuk kulübü, yürüyüş ve koşu parkuru, açık ve kapalı spor alanları, Her daireye özel kapalı otopark, kapalı otoparktan evinize asansörle direkt ulaşım, Özgün ve modern mimari, yüksek inşaat kalitesi, Geniş yeşil alan, lobiler, teraslar ve kat bahçeleri, Blokların onbeşinci katında deniz ve Adalar manzaralı ortak seyir terasları, Dileyene ayrıcalıklı rezidans hizmetleri (concierge, housekeeping, kuru temizleme...) Home ofis kullanımlı dairelerde ofis hizmetleri (asistanlık, sekreterya, resepsiyon ve danışma vb.) gibi ayrıcalıklar bekliyor.

Nuva Dragos nerede?
Proje, Kartal- Kadıköy metro istasyonuna, Adalet Sarayı'na, Dragos ve Kartal kentsel dönüşüm projelerine çok yakın bir konumda yükseliyor. Nuvo Dragos Maltepe'de E-5 karayolunun deniz tarafında yer alıyor. 2012 yılında hizmete giren Kartal - Kadıköy metro hattına yürüme mesafesinde bulunan bulunuyor. Bunların dışında Nuvo Dragos Sabiha Gökçen Havaalanına 15 dakika, TEM'e 5-6 dakika, E5 Karayoluna 300 metre, minibüs caddesine 500 metre, Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi 800 metre, Maltepepark CarrefourSA AVM'ye 200 metre uzaklıkta konumlandırılıyor.

Nuvo Dragos iletişim bilgileri
Adres: Tugay Yolu Caddesi, No.12 Maltepe / İstanbul
Telefon: 0 216 370 89 89

 

Proje Bilgisi: Nuvo Dragos