Nuvo Dragos satış fiyatları!

Maltepe'de yer alan Nuvo Dragos satış fiyatları 327 bin TL'den başlıyor

Nuvo Dragos satış fiyatları!

Nuvo Dragos projesi Özderici GYO tarafından inşa ediliyor. 1+1, 2+1, 3+1 dairelerin dışında dubleks daire seçeneklerinin de yer aldığı Nuvo Dragos projesinde 6 adet mağaza ve 1 adet müstakil villa da yer alıyor. Toplam 999 adet rezidans daireden meydana gelen Nuvo Dragos projesi 52 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Nuvo Dragos satılık daire büyüklükleri 66 metrekare ile 219 metrekare arasında değişiyor.

Nuvo Dragos daireleri temizlik, ütü-kuru temizleme, terzi, teknik bakım-tamirat, posta dağıtımı ve isteğe bağlı kişiye özel rezidans hizmetleri sunuluyor. Ayrıca Nuvo Dragos kat yüksekliği diğer projelere nazaran ferah yaşam imkanı sağlıyor. 3.15 - 3.50 metre kat yüksekliğine sahip olan Nuvo Dragos projesi özgün mimari tarzı ile dikkat çekiyor.

Nuvo Dragos fiyat listesi
Son güncellemelere göre Nuvo Dragos satılık daire fiyatları 327 bin TL’den başlıyor. Nuvo Dragos fiyatları Ekim ayı itibariyle güncellenmiş olup, Nuvo Dragos fiyat listesi şu şekildedir:
1+1 daireler 327 bin TL ile 349 bin TL arasında,
2+1 daireler 508 bin TL ile 710 bin TL arasında,
3+1 daireler 790 bin TL ile 862 bin TL arasında.

Nuvo Dragos ödeme planı
Liste fiyatı üzerinden Nuvo Dragos ödemeleri 36 aydan 75 aya kadar sıfır faiz oranıyla taksit imkanı bulunuyor. Nuvo Dragos ödeme planı detayları şöyle:
Yüzde 25 peşinat + Yüzde 75 kredi + 36 ay vade
Yüzde 40 peşinat + Yüzde 60 kredi + 48 ay vade
Yüzde 50 peşinat + Yüzde 50 kredi + 60 ay vade>
Yüzde 60 peşinat + Yüzde 40 kredi + 75 ay vade

Nuvo Dragos nerede?
Nuvo Dragos Maltepe’de E-5 karayolunun deniz tarafında yer alıyor. Proje, Kartal- Kadıköy metro istasyonuna, Adalet Sarayı’na, Dragos ve Kartal kentsel dönüşüm projelerine çok yakın bir konumda yükseliyor. 2012 yılında hizmete giren Kartal - Kadıköy metro hattına yürüme mesafesinde bulunan Nuvo Dragos, Bostancı, Maltepe ve Kartal deniz otobüs hattının tam ortasında yer alıyor ve Marmaray Projesine çok yakın konumda bulunuyor. Bunların dışında Nuvo Dragos Sabiha Gökçen Havaalanına 15 dakika, TEM'e 5-6 dakika, E5 Karayoluna 300 metre, minibüs caddesine 500 metre, Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi 800 metre, Maltepepark CarrefourSA AVM'ye 200 metre uzaklıkta konumlandırılıyor.

Nuvo Dragos’a nasıl gidilir?
Avrupa Yakası üzerinden: Fatih Sultan Mehmet Köprüsünden, Avrupa’dan Asya’ya geçtikten sonra, Ankara-Bostancı sapağından E-5 karayoluna bağlanılır. Daha sonra Ankara yönünde ilerlerken Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Maltepe tabelaları görüldüğünde Maltepetabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepepark Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre ileride sol tarafta Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır.

Ankara istikametinden: Tem otoyolu üzerinden Ankara istikametine doğru gidildiğinde Kartal-Samandıra tabelasından girilir. Kartal-Samandıra gişelerinden geçtikten sonra E-5 Karayoluna Kadıköy-Harem tabelası takip edilerek bağlanılır. E-5 Karayolu üzerinde Cevizli, Kartal-Koşuyolu Eğitim Araştırma Hastanesi tabelasından girilir, karşınıza çıkan Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepepark Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre ileride sol tarafta Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır.

Gebze üzerinden: E5 Karayolu üzerinden Harem istikametine gidildiğinde, sırası ile Tuzla, Pendik istikametleri geçilir. Kartal köprüsünü de geçtikten sonra Cevizli, Adalet Sarayı, Kartal-Koşuyolu Eğitim Araştırma Hastanesi tabelasından girilir, karşınıza çıkan Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepepark Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre ileride sol tarafta Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır.

Kadıköy üzerinden: Kadıköy, Bostancı’dan E-5 Karayolu üzerinde Kartal istikametinde devam edilir. Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Maltepe tabelaları görüldüğünde Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Yolun sağ tarafında bulunan Maltepe park Carrefoursa Alışveriş Merkezi önünden geçildikten sonra yaklaşık 200 metre ileride sol tarafta Nuvo Dragos Projesi Satış Ofisine ulaşılır.

Maltepe Sahil Yolu üzerinden: Kadıköy istikameti sahil yolundan gelindiğinde Maltepe tabelası yönünde devam edilir. Karşınıza çıkan ikinci Cevizli-Gülsuyu tabelasından sola dönüş yapılarak Maltepe-Gülsuyu tabelası yönünde düz devam edilir. Sonrasında Cevizli-Kartal tabelasından sağa dönülür ve Kartal-Koşuyolu, Çevreyolu-Soğanlık tabelaları yönünde devam edilerek yaklaşık 700 metre ileride sağ tarafta Omsan Lojistik geçildikten hemen sonra Nuvo Dragos Satış Ofisine ulaşılır.

Nuvo Dragos iletişim bilgileri
Adres: Tugay Yolu Caddesi, No.12 Maltepe / İstanbul
Telefon: 0 216 370 89 89

Proje Bilgisi: Nuvo Dragos