Nuvo Dragos

Nuvo Dragos projesi , Özderici GYO tarafından Maltepe'de inşa ediliyor olup toplam 999 adet daireden oluşuyor

Nuvo Dragos

Nuvo Dragos projesi , Özderici GYO tarafından Maltepe'de inşa ediliyor olup toplam 999 adet daireden oluşuyor. Nuvo Dragos Projesinde, büyüklükleri 66 metrekare ile 219 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. 6 adet mağaza, 1 adet villa ve 1 adet ofisin bulunduğu Nuvo Dragos projesi 52 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor.

Nuvo Dragos dairelerinin büyüklükleri; 1+1 daireler 66 ile 89 metrekare arasında, 2+1 daireler 101 ile 154 metrekare arasında, 3+1 daireler 156 ile 219 metrekare arasında değişiyor.

Sosyal imkanlar açısından oldukça zengin olan Nuvo Dragos ev sahibi olacakları; şehrin içinde, merkezi konumda, tamamı rezidans konforlu dairelerde ayrıcalıklı site yaşamı, 424 metrekare açık havuz, 232 metrekare kapalı havuz, çocuk havuzu, çocuk kulübü, yürüyüş ve koşu parkuru, açık ve kapalı spor alanları, Her daireye özel kapalı otopark, kapalı otoparktan evinize asansörle direkt ulaşım, Özgün ve modern mimari, yüksek inşaat kalitesi, Geniş yeşil alan, lobiler, teraslar ve kat bahçeleri, Blokların onbeşinci katında deniz ve Adalar manzaralı ortak seyir terasları, Dileyene ayrıcalıklı rezidans hizmetleri (concierge, housekeeping, kuru temizleme...) Home ofis kullanımlı dairelerde ofis hizmetleri (asistanlık, sekreterya, resepsiyon ve danışma vb.) gibi ayrıcalıklar bekliyor.

Nuva Dragos nerede?
Proje, Kartal- Kadıköy metro istasyonuna, Adalet Sarayı'na, Dragos ve Kartal kentsel dönüşüm projelerine çok yakın bir konumda yükseliyor. Nuvo Dragos Maltepe'de E-5 karayolunun deniz tarafında yer alıyor.  2012 yılında hizmete giren Kartal - Kadıköy metro hattına yürüme mesafesinde bulunan bulunuyor. Bunların dışında Nuvo Dragos Sabiha Gökçen Havaalanına 15 dakika, TEM'e 5-6 dakika, E5 Karayoluna 300 metre, minibüs caddesine 500 metre, Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi 800 metre, Maltepepark CarrefourSA AVM'ye 200 metre uzaklıkta konumlandırılıyor.

Nuvo Dragos iletişim bilgileri
Adres: Tugay Yolu Caddesi, No.12 Maltepe / İstanbul
Telefon: 0 216 370 89 89

Proje Bilgisi: Nuvo Dragos