Nuvo Dragos'ta 1. etap inşaatı tamamlandı

Özderici GYO imzasıyla inşa edilen Nuvo Dragos'un 1. etap inşaat çalışmaları tamamlandı. Projede satışlar başladı

Nuvo Dragos'ta 1. etap inşaatı tamamlandı

Özderici GYO imzasıyla hayata geçirilen Nuvo Dragos'da 1. etap inşaatları tamamlandı. İstanbul Maltepe'de inşa edilen projede satışlar başladı. Kalite ve konforun ön plana çıktığı Nuvo Dragos'ta, daireler yüzde 15'e varan indirimlerle satılacak. Diğer taraftan bankalar üzirenden yapılacak alımlarda da liste fiyatından 60 aya yüzde 0, 120 aya ise yüzde 0.45 faiz imkanı tanınacak. 

Nuvo Dragos'ta yaşama hazır daireler satışta

İstanbul Anadolu Yakası'nın gün geçtikçe değeri artan ilçelerinden Maltepe'de Özderici GYO imzası ile hayata geçirilen Nuvo Dragos'un birinci etabı tamamlandı. 1. etap inşaat çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte, yaşama hazır dairelerin satışına da başlandı. Projenin ilk etabı, kalite, tasarım, yaşam ve yatırım değeriyle dikkat çekiyor. İlçeyi İstanbul'un bütününe bağlayan entegre ulaşım hatlarına ve kamu yatırımlarına oldukça yakın bir noktada bulunan Nuvo Dragos, aynı zamanda alışveriş ve entegre yaşam merkezlerine yakınlıklarıyla da dikkat çekiyor. 

52 bin metrekarelik alanda hayata geçirildi

Singer'in 52 bin metrekarelik eski fabrika arazisi üzerinde hayata geçirilen Nuvo Dragos, ilçenin en önemli nitelikli konut projelerinden biri olarak dikkat çekiyor. "Yaşarken öde, yatırımın evin için olsun" slogonıyla çalışmalarını sürdüren Özderici GYO imzasına sahip Nuvo Dragos'un ilk etabında 3 blok ve 484 daire yer alıyor. 8 ticari ünitenin de yer aldığı projenin ilk etabında 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçeneklerinin yanı sıra farklı fiyat alternatifleri sunuluyor. Projede klasik konut ve residance alternatifleri de sunulurken, dairelerin tümünde kullanılan kaliteli malzeme de dikkat çekiyor. Proje, geniş ve kullanışlı balkonlara ve Adalar manzarasına sahip. 

Nuvo Dragos projesi

2 bin 726 metrekarelik alan üzerindeki kapalı ve açık sosyal alanalrıyla dikkat çeken Nuvo Dragos'ta özel peysajlı geniş bahçeler, açık ve kapalı 2 adet yüzme havuzu, çocuk havuzu, tenis kortu, basketbol, voleybol sahaları, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, plates stüdyo odası, ortak kullanımlı seyir terasları, koşu ve yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, güneşlenme terasları ve köpek gezdirme alanları yer alıyor. 

 
Firma Bilgisi: Özderici Gyo
Proje Bilgisi: Nuvo Dragos