Nuvo Dragos'ta hemen teslim fırsatı sürüyor

Özderici GYO imzasıyla Maltepe'de hayata geçirilen Nuva Dragos projesinde hemen teslim fırsatları sürüyor. Projede aylık ödemeler 2 bin 499 TL'den başlıyor

Nuvo Dragos'ta hemen teslim fırsatı sürüyor

Özderici GYO'nun, İstanbul'un yüksek prim potansiyeliyle dikkat çeken ilçesi Maltepe'de hayata geçirdiği Nuvo Dragos'ta hemen teslim, hemen tapu fırsatları sürüyor. Yatırımcılar ayda 2 bin 499 TL'den başlayan fiyatlarla Nuvo Dragos'ta ev sahibi olma şansına sahip olacak.

Nuvo Dragos projesi

İstanbul'un hızla gelişen semtlerinden Maltepe'de yükselen Nuvo Dragos "yaşarken öde, yatırımın evin için olsun" ilkesiyle satışlarını sürdürüyor. İnşaat süreci tamamlandıktan sonra bitmiş projeden konut satışının gerçekleştirildiği Nuvo Dragos'ta hemen teslim, hemen tapu fırsatları da devam ediyor. Yaşamın başladığı proje yatırımcıları hemen yaşamaya başlayacakları gibi, beyaz yakalı popülasyonunun arttığı bu bölgede dairelerini kiraya verme seçeneğini de değerlendirebilecekler. 

2 bin 499 TL'den başlayan taksitlerle

Esnek ödeme planlarının hazırlandığı Nuvo Dragos porjesinde yüzde 1 oranında KDV avantajı da sunuluyor. Tapu ve teslime kadar olan süreçte yüzde 20'lik peşin ödeme yapan yatırımcılara geri kalan kısım için de bankalardan kredi kullanma olanağı sunulacak. Bu fırsatlara ek olarak banka kredili ya da nakit alımlarda da yine liste fiyatları üzerinden yüzde 15 indirim sunulacak. Nuvo Dragos'ta ayrıca 60 aya 0 faiz ve 120 aya da yüzde 0.45 faiz seçeneği sunulacak. Projeden ev almak isteyen yatırımcılar 120 ay vade ile ve 2 bin 499 TL'den başlayan ödeme şansını kullanacak. 

Nuvo Dragos'ta hemen teslim fırsatı sürüyor

Yüksek tavan standartları Nuvo Dragos'ta

Nuvo Dragos'un 2 blok üzerindeki toplam 484 daire ve 8 ticari üniteden oluşan birinci etabı, 2014 yılında tamamlanmış ve teslim edilmişti. Projenin ikinci etabında 1+1, 2+1 ve 3+1 tipi ve dubleks konutlardan oluşan toplam 515 daire yer alıyor. Klasik konut ve rezidans alternatiflerinin yer aldığı projede, kullanım alanları fonksiyonellik ve ince detaylar üzerinden oluşturuldu. 1+1 tipi dairelerin 66 metrekare ile 89 metrekare arasında farklılaştığı projede, 2+1 tipi konutların büyüklüğü ise 101 ile 154 metrekare arısında farklılık gösteriyor. Projede 3+1 tipi konutla 156 metrekare ile 219 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projede yer alan dairelerin en önemli özelliklerinden biri ise yüksek tavan standartlarına sahip olmaları. Projede kat yükseklikleri 3.15 ila 3.50 metre arasında değişiklik gösterecek. 

Adalar manzaralı konutlar

Nuvo Dragos projesinde yer alan daireler geniş balkonlu ve Adalar manzaralı olarak düşünüldü. Klasik konut ve residence alternatiflerinin yer aldığı projede farklı yaşam stillerine uygun konutlar yer alıyor. PRojenin B, C ve D bloklarında ise 6 adet seyir terası yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Özderici Gyo
Proje Bilgisi: Nuvo Dragos