Ofton İnşaat Kavacık projesi için ön talep topluyor!

Markalı konut projelerine hızla devam eden Ofton İnşaat Kavacık projesi için ön talep topluyor

Ofton İnşaat Kavacık projesi için ön talep topluyor!

Markalı konut projelerine hızla devam eden Ofton İnşaat Kavacık projesi için ön talep topluyor. Doğa ve iş dünyasının şehir merkezi Kavacık'ta yükselecek olan proje için ön talep formu dolduranlar özel avantajlardan yararlanıyor. Detayları açıklanmayan Ofton İnşaat Kavacık projesi özelliklerinin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Ön talep formu doldurup avantajlı fiyatlardan yararlanmak ve proje ile ilgili bilgi almak isteyenler kesisimnoktasi.com adresinden ön talep formu doldurabilirler. 

Ofton Kavacık detayları açıklanmadı

Satışları devam eden Elysium Soul Beyoğlu, Elysium Art Şişli, Elysium Elit Koşuyolu, Elysium Serenity Kandilli, Elysium Apartments Lale Etiler, Elysium Miramar Bodrum, Elysium Apartments Ortaköy ve Elysium Fantastic Bomonti gibi projelere imza atan Ofton İnşaat'ın Kavacık'ta hayata geçireceği yeni projesinin de Elysium markasının yeni projesi olması bekleniyor. 

Ön talep dönemi başlayan Kavacık projesinin lokasyonu, sosyal donatıları, projenin özellikleri, fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz açıklanmadı. 

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat