Ofton İnşaat projeleri

Ofton İnşaat projeleri haberimizde yer alıyor

Ofton İnşaat projeleri

Ofton İnşaat projelerini sizler için derledik. 

Elysium Elit Koşuyolu
Elysium Elit Koşuyolu Ofton İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 10 dönüm arazi üzerinde inşa edilen Elysium Elit Koşuyolu biri lüks konut ve diğeri de rezidanslardan oluşan iki ayrı blok olarak tasarlanıyor. Ulaşım açısından da birçok avantaj sunan Elysium Elit Koşuyolu, Boğaziçi Köprüsü'ne 5 km, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 30 km, deniz otobüslerine 3 km ve Marmaray ile Metro'ya yürüme mesafesinde olmasının yanı sıra Bağdat Caddesi'nin yanı başında konumlanıyor.

Elysium Art Şişli
Ofton Elysium Art Şişli projesi 24 kattan meydana geliyor. Tek bloktan meydana gelen Ofton Elysium Art Şişli 230 adet rezidans ve 20 adet dükkan bulunuyor. Ofton Elysium Art Şişli 180 metrekarelik kat bahçesi, yüzme havuzu, fitness, sauna, kapalı otopark gibi sosyal alanlar yer alıyor. İstanbul Avrupa yakasında yer alan Elysium Art Şişli Bomonti'de konumlandırılıyor. Yeni açılan Bomonti Hilton'un tam arkasında yer alıyor.

Elysium Serene Kandilli
Ofton İnşaat tarafından hayata geçirilen Elysium Serene Kandilli'de yer alıyor. Elysium Serene satılık daireler 4'er katlı 17 blok şeklinde tasarlanıyor. Proje kapsamında toplam 136 adet dairenin yer aldığı Elysium Serene projesinde satılık dairelerin tamamı 3+1 şeklinde inşa ediliyor. Elysium Serene Üsküdar Kandilli bölgesinde inşa ediliyor.

Elysium Apartments Ortaköy
İstanbul'un en eski ve tarihi merkezlerinden Ortaköy Dereboyu Caddesinde yükselmekte olan "Elysium Apartments Ortaköy", semtin tarihi dokusuna yakışır bir proje olarak dikkat çekmektedir. 2 bitişik nizam binadan oluşan Elysium Apartments Ortaköy'de, proje alanındaki tarihi binadaki 3 daire ve bu binayla uyumlu 5 katlı diğer binadaki dairelerle birlikte toplam 8 daireden oluşuyor. 

Elysium Fantastic Bomonti
Elysium Fantastic, İstanbul'un en merkezi noktalarından Bomonti'de, metroya, çevre yollarına, hastanelere, alışveriş merkezlerine Nişantaşı ve Taksim'e 10 dakikalık uzaklıkta bir konumda sakinlerini ağırlamaya başladı. Akıllı ev sistemiyle donatılan toplam 346 bağımsız bölümden oluşan Elysium Fantastic, mimari yapısı ve kusursuz çevre düzenlemesiyle alışılagelmiş yapılardan önemli ölçüde ayrılıyor.  

İvory Taşdelen
Ivory Taşdelen, Şile yolu üzerinde, tarihte mesire yerleri ve suyu ile tanınan Taşdelen semtinde bulunmaktadır. Köprülere, Kadıköy-Mecidiyeköy gibi merkezlere, Sabiha Gökçen Havaalanına, 3.Köprü bağlantı yoluna ve dünyanın en önemli finans merkezleri arasında yer alacak olan İstanbul Finans Merkezi'ne yakınlığı ile önemli bir konumda yer almaktadır. Yakın zamanda Taşdelen'e ulaşacak metro hattı ulaşım konusunda daha da avantaj sağlayacaktır.

Ofton İnşaat merkez ofisi iletişim bilgileri
Adres : Mahir İz Caddesi No:13/2 Ofton Plaza, B-Blok Kat 5 Altunizade/Üsküdar - İstanbul TÜRKİYE
Telefon : 0 216 651 48 18

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat