Onduline Avrasya'nın 2015 hedefi: Yüzde 15 büyüme

21. Bayi Toplantısını Meksika'nın Mexico City ve Cancun şehirlerinde gerçekleştiren Onduline Avrasya, 2015'de yüzde 15 büyüme hedefliyor

Onduline Avrasya'nın 2015 hedefi: Yüzde 15 büyüme

Onduline Avrasya, 21. Bayi Toplantısını Meksika'nın Mexico City ve Cancun şehirlerinde gerçekleştirdi. Toplantıya, Onduline Avrasya'nın Türkiye bayilerinin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Tacikistan, Lübnan ve İran'ın da aralarında olduğu bölge ülkelerden toplam 159 bayi katıldı.

Onduline Avrasya 21. Bayi Toplantısı
Onduline Avrasya'nın 21'incisini gerçekleştirdiği bayi toplantısında, 2014 yılına dair değerlendirmeler yapılarak, 2015 hedefleri ortaya konuldu. Çatı kaplama ve çatı yalıtım sistemleri sektöründe liderliği elinde tutan şirket, bu yıl yüzde 15 büyüme hedefini bayileri ile paylaştı. Önümüzdeki dönemde uygulamaya konulacak yeni satış stratejilerini tanıttı.

2015'te yüzde 15 büyüme hedefi
Toplantının açılışında konuşan Onduline Avrasya CEO'su Burhan Karahan, zorlu geçen 2014 yılında hedeflerine ulaşmayı başardıklarını ve yeni pazarlara açıldıklarını belirterek, "Yıllık 20 milyon metrekareye varan çatı kaplama alanımız ve genel çatı pazarından aldığımız yüzde 18'lik pay ile sektördeki liderliğimizi 2014 yılında da koruyarak zorlu bir yılı hedeflerimiz doğrultusunda kapattık. Geçtiğimiz yıl Orta Asya, Kafkaslar ve Ortadoğu'yu kapsayan ihracat ağımıza Pakistan ve Afganistan'ı da dahil ederek büyümemizi sürdürdük. Sektördeki öncü kimliğimizi koruyarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu doğrultuda 2015 yılı büyüme hedefimizi yüzde 10 - 15 olarak belirledik" dedi.

21. Uluslararası Bayi Toplantısı'nda 21 Bayi Ödüllendirildi
Onduline Avrasya'nın faaliyet alanında yer alan Türkiye ve bölge ülkelerden 159 bayinin katıldığı toplantıda başarılı bayilere de ödülleri verildi. Türkiye - Anadolu Kaplanları dalında 10, İhracat - Bölgesel Başarı Ödülleri dalında 4, İhracat Ciro Ödülleri dalında 2 ve Türkiye - En Büyük Ciro Ödülleri dalında 5 bayi ödüle layık görüldü.

Onduline Avrasya 21. Uluslararası Bayi Toplantısı renkli kutlamalara da sahne oldu. Onduline Avrasya ekibinin "Cancion del Mariachi" performansıyla başlayan gecenin sürpriz ismi Zeliha Sunal'dı. Birçok ülke devlet başkanının ağırlandığı devlet organizasyonlarında da sahne alan Zeliha Sunal, yaptığı ilginç gösteriler ve özel sahne performansı ile katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Program kapsamında Mexico City'de yer alan Atatürk Anıtı, Basílica de Nuestra Señora de Guadalupe, Osmanlı Saati ve Teotihuacan Piramitleri ziyaret edildi. Onduline bayileri, Mexico City'nin ardından masmavi denizi ve beyaz kumlu plajları ile ünlü doğa harikası Cancun'a geçerek senenin yorgunluğunu attı.