ONS İncek'e Körfez ilgisi

ONS İncek projesi, Körfez yatırımcısından büyük ilgi gördü. Son 6 ayda yabancılara yüzde 30 oranında satış yapıldı

ONS İncek'e Körfez ilgisi

Ankara İncek'te inşa edilen ONS İncek projesi yabancı yatırımcının yüksek ilgisiyle karşılaştı. Son 6 ayda yabancıya yapılan satışlar yüzde 30 oranını aştı. ONS İncek'ten özellikle Körfez yatırımcısı yüksek oranda alım yaptı.

ONS İncek'e Körfez ilgisi 
ONS İncek projesi, son 6 ayda toplam satışların yüzde 30'undan fazlasını yabancılara yaptı. Yapılan satışların üçte 1'inin yabancıların satın aldığı ONS İncek Residence'ye yabancı misyon ve çalışanlarının büyük ilgi gösterdiğini söyleyen ONS Şirketler Grubu İnşaat Grup Başkanı Tuna Atalay, özellikle elçiliklerin ilgisiyle karşılaştıklarını açıkladı. Atalay, tüm beyaz eşyaların projeye dahil olması, rezidans ve congierge hizmetleri, sosyal imkanlar ve akıllı ev konseptinin yabancı yatırımcıdan büyük ilgi gördüğünü vurgulayarak:

"Özellikle Ankara’da bulunan elçilikler tarafından yatırım geri dönüşüyle güçlü bir ürün olarak kabul görüyor. Münferit yabancı alımlarının yanı sıra, özellikle Körfez ülkeleri elçilikleri ve bürokratları tarafından toplu alımların gerçekleşmesi de bizi yeterince gururlandırıyor..." ifadelerini kullandı.

Akıllı ev ve konfor konsepti ONS İncek'te yaşam buldu
Akıllı ev konsepti ile beş yıldızlı otel konforunun yaşam bulduğu ONS İncek Projesi toplam 39 bin 168 metrekarelik arsa üzerinde kuruldu. AVM ve restoranların yanı başında fitness,spa, rent a car gibi hizmetlerin sunulduğu projede, 15.000 metrekarelik peyzaj alanına da yer verildi

ONS İncek'e Körfez ilgisi

Türkiye'de bir ilk: Kişiselleştirilmiş sesli komut sistemi
ONS İncek projesi, Türkiye'de ilk kez uygulanan ve kişiselleştirilmiş sesli komut sistemi ile zamandan da tasarruf sağlıyor. Eve gelmeden, verilen komutlarla evin ısıtılmasının ya da fırındaki yemeğin pişirilmeye başlanmasına olanak tanıyan sistemi ile ONS İncek Residence dünyanın en önemli mimarlık ödülleri arasında bulunan Dünya Mimarlık Festivali’nde (WAF-The World Architecture Festival) dünyanın en değerli 14 projesi arasında yer aldı.

Firma Bilgisi: Ons Inşaat
Proje Bilgisi: Ons Incek