OryaPark 203 Residence

OryaPark 203 Residence Oryataş İnşaat tarafından inşa ediliyor

OryaPark 203 Residence

OryaPark 203 Residence Oryataş İnşaat tarafından inşa ediliyor. İstanbul'un hava deniz ve kara ulaşımının merkezinde yer alan OryaPark, titizlikle hazırlanmış stil sahibi mekanları ile 365 gün yaşamın her anından keyif alacağınız, şehrin yeni simgesi. Yeni ve gözde finans merkezi Ümraniye'de; 200 bin metrekare arazi üzerinde yükselen, insan odaklı ikonik mimariye sahip Residence, Avenue, Hotel ve Office blokları ile İstanbul OryaPark, modern ve keyifli bir yaşam sunuyor.

Projenin Avenue bloğu, geleneksel cadde kurgusu ve stil sahibi mimarisi ile kuru temizlemeden, kuaföre; market'ten eczaneye; kafe'den bistro'da uzanan geniş bir yelpazede gün içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi dünya markalarıyla size sunuyor.

Office bloğunda 27 katlı 151 office, iş dünyasının yüksek beklentilerini karşılamak için tasarlandı. Alışılmış ofis hayatından çok farklı, aktif bir yaşam tarzı sunuyor.

200 bin metrekare alan üzerinde yükselen proje 526 adet daireden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. Oryapark Ümraniye satılık daire büyüklükleri ise 82 metrekare ile 238 metrekare arasında değişiyor. Oryapark Ümraniye fiyat bilgilerine satış ofisinden ulaşabilirsiniz.