Oryapark Residence

Oryapark Residence Oryataş İnşaat tarafından Ümraniye'de inşa ediliyor

Oryapark Residence

Oryapark Residence Oryataş İnşaat tarafından Ümraniye'de inşa ediliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Oryapark Residence 200 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. 

Oryapark Residence satılık dairelerin büyüklükleri ise 82 ila 238 metrekare arasında değişiyor. Oryapark Residence fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylar için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

200 bin metrekare arazi üzerinde yükselen, insan odaklı ikonik mimariye sahip Oryapark Residence Ümraniye, Avenue, Hotel ve Office blokları ile İstanbul OryaPark, modern ve keyifli bir yaşam sunuyor.

Oryapark Residence Office bloğunda 27 katlı 151 office, iş dünyasının yüksek beklentilerini karşılamak için tasarlandı. Alışılmış ofis hayatından çok farklı, aktif bir yaşam tarzı sunuyor.

Oryapark Avenue bloğu ise geleneksel cadde kurgusu ve stil sahibi mimarisi ile kuru temizlemeden, kuaföre; market'ten eczaneye; kafe'den bistro'da uzanan geniş bir yelpazede gün içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi dünya markalarıyla size sunuyor.

Oryapark Residence iletişim bilgileri
Adres : Küçüksu Cad. No:60 Ümraniye/İstanbul
Telefon : 0216 632 88 38
Web : http://www.oryapark.com/