Osten Park Evleri

Osten İnşaat imzası ile hayata geçirilen Osten Park Evleri satılık daire büyüklükleri 135 metrekareden başlıyor

Osten Park Evleri

Osten İnşaat imzası ile hayata geçirilen Osten Park Evleri satılık daire büyüklükleri 135 metrekareden başlıyor. 4 adet konuttan oluşan proje 9 bin 700 metrekare arsa alanı üzerinde konumlanıyor. Tamamı 3+1 dairelerden oluşan Osten Park Evleri'nde satışlar tamamlandı. 

Osten Park Evleri projesi daire sahiplerine çocuk oyun alanları, fitness merkezi, açık otopark, kapalı otopark, güvenlik, sauna ve kameralı güvenlik gibi sosyal imkanlar sunuyor. Projede daireler ankastre beyaz eşyaları ile teslim edildi. Projenin dairelerinde aynı zamanda ebeveyn banyosu, intercom ve ısı pay ölçer bulunuyor. 

Osten Park Evleri

Osten Park Evleri fiyatları 250 bin liradan başlıyor. İstanbul Beylikdüzü'nde yükselen Osten Park Evleri hastane, okul ve alışveriş merkezlerine oldukça yakın. Konum açısında avantajlı bir bölgede yer alan Osten Park Evleri daire büyüklükleri ise 135 metrekare ile 160 metrekare arasında değişiyor. 

Osten İnşaat tarafından hayata geçirilen Osten Park Evleri zemin etüdü yapılmış ve deprem yönetmeliğine uygun koşullarda inşa edildi. Projede binalarda asansör bulunuyor. 

Osten Park Evleri

Osten Park Evleri adres bilgisi : Adnan Kahveci Mahallesi Engin Sokak No : 7 Beykent - Beylikdüzü - İstanbul 

Osten Park Evleri iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 856 00 94
Web adresi : www.ostenpark.com
E-posta adresi : info@ostenpark.com

Firma Bilgisi: Osten Inşaat
Proje Bilgisi: Osten Park Evleri