Özderici Nuvo Dragos yol tarifi

Özderici Nuvo Dragos yol tarifine ve proje özelliklerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Özderici Nuvo Dragos yol tarifi

Özderici Nuvo Dragos Maltepe’de yer alıyor. Özderici Nuvo Dragos 52 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Özderici Nuvo Dragos 999 rezidans daire,  7 mağaza ve 1 işyeri olmak üzere  toplam 1.007 bağımsız birimden meydana geliyor.
Özderici Nuvo Dragos 5 blok şeklinde yükseliyor. Özderici Nuvo Dragos 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire tiplerinden oluşuyor. 

Özderici Nuvo Dragos özellikleri
Özderici Nuvo Dragos yüzde 75’i yeşil alana ayrılmış olup, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, koşu-yürüyüş parkuru, dinlenme alanları gibi özellikleriyle de dikkat çekiyor. 

Nuvo Dragos satılık daireler yüksek tavanlı atriumlu 100 metrekare lobisi, panoramik asansörleri ve her üç katta bir 100 metrekare ferah iç bahçeleri ile fark yaratıyor. Bu bloktaki rezidans dairelerin ve ev-ofislerin kattan kata tavan yüksekliği 3.5 metre tasarlanıyor. lokların girişinde yüksek tavanlı  80 metrekare lobi alanları, sağ ve sol yanda tavana kadar uzanan ışık bahçeleri, daire girişlerini, apartman koridorlarını doğal ışıkla buluşturuyor. Tavan yükseklikleri  kattan kata 3,15 metre olup, B-C-D Blokların on beşinci katlarında toplam 600 m² planlanan adalar ve deniz manzaralı ortak seyir teras alanları bulunuyor.

Özderici Nuvo Dragos nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Özderici GYO tarafından hayata geçirilen Nuvo Dragos Maltepe’de konumlandırılıyor.

Özderici Nuvo Dragos yol tarifi
Konum olarak Kadıköy-Kartal metro istasyonuna ve  Carrefoursa Maltepepark Alışveriş Merkezi'ne 100 metre mesafede yer almaktadır. Projenin yakınında yapımı tamamlanmakta olan dünyanın en büyük Adliye Sarayı, Kartal-Koşuyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi önemli kurumlar bulunmaktadır. Ayrıca sahil yoluna, Maltepe, Kartal, Bostancı vapur iskelesine yakın bir noktada yer alması sebebiyle her yere kolay ulaşım olanağı sağlamaktadır.

Özderici Nuvo Dragos iletişim bilgileri
Tugay Yolu Caddesi, No.12 Maltepe / İstanbul
0216 370 89 89

Proje Bilgisi: Nuvo Dragos