Panorama Küçükköy Gaziosmanpaşa!

Yıldırım İnşaat imzası taşıyan Panorama Küçükköy Gaziosmanpaşa'da yükseliyor

Panorama Küçükköy Gaziosmanpaşa!

Yıldırım İnşaat imzası taşıyan Panorama Küçükköy Gaziosmanpaşa'da yükseliyor. Küçükköy Meydanı'na yürüme mesafesinde yer alan proje, Kağıthane - Cebeci ve Vezneciler- Habibler metro duraklarına 300 metre mesafede bulunuyor. 

Panorama Küçükköy projesinin ev sahiplerine sunduğu sosyal donatılar arasında; çocuk oyun alanları, masa tenisi, fitness merkezi, sauna, kameralı güvenlik ve kapalı otopark yer alıyor. Projede dairelerde balkon, ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. Dairelerin ankastre ürünler ile teslim edildiği Gaziosmanpaşa Panorama Küçükköy teslimleri 2017 yılı Nisan ayında başlayacak. 

Ev sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Panorama Küçükköy fiyatları metrekare bazında hesaplanıyor. Projede minimum metrekare birim fiyatı 3 bin 500 TL olarak belirlendi. En düşük konut fiyatı 434 bin TL olurken en yüksek konut fiyatı ise 886 bin TL. Kiralık daire fiyatlarının ise 1.250 TL'den başlaması bekleniyor. 

6 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Panorama Küçükköy projesi toplam 190 adet daireden meydana geliyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı Panorama Küçükköy satılık daire alanları 124 metrekare ile 197 metrekare arasında değişiyor. 

3 bloktan oluşan Panorama Küçükköy projesinde 2+1 daire alanları 124 metrekare, 3+1 daire alanları 147 metrekare, 4+1 daire alanları ise 197 metrekare olarak tasarlandı. Yıldırım İnşaat imzası ile hayata geçirilen Panorama Küçükköy projesinde teslimler 2017 yılı Nisan ayında başlayacak. 

Firma Bilgisi: Yıldırım İnşaat
Proje Bilgisi: Panorama Küçükköy