Pelican Hill Residence

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Pelican Hill Residence projesinde dairelerin fiyatları 400 bin TL'den başlayıp, 600 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projede tüm konutların satışında yüzde 15 indirim uygulanıyor

Pelican Hill Residence

Pelican Hill Residence Fiyat
Teslimlerin hemen gerçekleştiği Büyükçekmece Pelican Hill Evleri'nde 3+1 dairelerin alanları 149 metrekare olarak tasarlandı. Projede 3+1'ler 400 bin TL ile 600 bin TL arasında, 4+1'ler ise 547 bin TL ile 560 bin TL arasında değişen fiyat seçenekleri ile alıcılarını bekliyor

Pelican Hill Residence
İstanbul Büyükçekmece'de hayat geçirilen Büyükçekmece Pelican Hill Residence, Keleşoğlu, Kameroğlu ve Gül İnşaat ortaklığı yükseliyor. Pelican Hill Evleri ve Pelican Hill Residence olarak 2 bölümden oluşan projede, toplam 686 daire bulunuyor.

Pelican Hill Residence Örnek Daire
Konut tiplerinin 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandığı Pelican Hill Residence Evleri'nde oturum 2010 yılında başladı. Projede ödemelerde yüzde 15 indirim imkanı sağlanıyor.

Pelican Hill Residence Nerede
Pelican Hill Büyükçekmece projesi lokasyon olarak;  TEM Otoyolu'na 1 kilometre, E-5 Otoyolu'na 5 kilometre, Hazerfen Havaalanı'na 5 dakika, Atatürk Havaalanı'na ise 20 dakika mesafede konumlanıyor.


Daha Büyük Görüntüle

Proje Bilgisi: Pelican Hill Residence