Pendik Royal projesi

Özka Ortaklar İnşaat tarafından hayata geçirilen Pendik Royal projesinde toplam 108 adet daire bulunuyor

Pendik Royal projesi

Pendik Royal projesi nasıl bir projedir hep beraber bakalım. Özka Ortaklar İnşaat tarafından hayata geçirilen Pendik Royal projesinde toplam 108 adet daire bulunuyor. Hemen teslim edilen Pendik Royal projesi daire büyüklükleri 60 metrekare ile 120 metrekare arasında değişiyor. Pendik Royal projesi hemen teslim edilmekte olup 4 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan Pendik Royal projesi 13 katlı 2 bloktan meydana geliyor. Pendik Royal projesi gerek kira gerekse satış fiyatlarıyla dikkat çekiyor. 24 adet 1+1, 24 adet 2+1 ve 52 adet 3+1 dairelerin bulunduğu Pendik Royal projesinde 3 bin 200 metrekare yeşil alana ayrılıyor. Pendik Royal projesinde çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzları, güvenlik, spor alanları, otopark, yüzme havuzları, vitamin bar, hamam, sauna, AVM, güneşlenme terası gibi sosyal donatı alanları bulunuyor.

Pendik Royal projesi özelliklerini anlattığımıza göre proje ile ilgili rakamsal verilere geçebiliriz. Pendik Royal projesinde satılık daire fiyatları 159 bin TL ile 320 bin TL arasında değişiyor. Satışların tamamlandığı Pendik Royal projesi kiralık daire fiyatları ise 650 TL’den başlangıç gösteriyor. Pendik Royal projesi kiralık daire fiyatları; daire tipi ve dairenin cephesine yani şerefiyesine göre değişkenlik gösterebiliyor. Uygun ödeme seçeneklerinin bulunduğu Pendik Royal projesi yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor.

Pendik Royal projesi nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Pendik Royal projesi Pendik Gözdağı'nda inşa ediliyor. Pendik Royal projesinin Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakın olması da önemli bir avantaj sağlıyor.

Pendik Royal projesi adres bilgileri: Mimar Sinan Cad. Bora Sok. No: 2 Gözdağı - Pendik / İSTANBUL

Pendik Royal projesi telefon numarası
0 216 627 08 50

Firma Bilgisi: Özka Ortaklar Inşaat
Proje Bilgisi: Pendik Royal