Pendik Sahil Konakları fiyatları metrekaresi 8 bin TL'den başlıyor

Evra Grup ve Has Kule tarafından Pendik sahilde 7 bin metrekare alan üzerinde kurulan Pendik Sahil Konakları fiyatları metrekaresi 8 bin TL'den başlıyor

Pendik Sahil Konakları fiyatları metrekaresi 8 bin TL'den başlıyor

Evra Grup ve Has Kule tarafından Pendik sahilde 7 bin metrekare alan üzerinde kurulan Pendik Sahil Konakları fiyatları metrekaresi 8 bin TL'den başlıyor. Lansmana özel vadeli ödemelerde yüzde 15, peşin ödemelerde ilave yüzde 10 fiyat avantajı ile satışa sunulan Pendik Sahil Konakları'nda lansmana özel fiyatlarla 180 adet dairenin yüzde 20'si satıldı. Projede konaklar 26 ayda teslim edilecek. 

2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşan Pendik Sahil Konakları'nda, yakamoz, deniz sefası iskele, deniz sefası sahil, deniz sefası rıhtım, denizyıldızı yunus ve denizyıldızı martı olmak üzere alanları 125 metrekare ve 193 metrekare arasında değişen 6 farklı konak tipi yer alıyor. Projede konaklar sahile cepheli ve adalar manzaralı 8 metrekare büyüklüğünde balkonlara sahip. Pendik Sahil Konakları projesinin sakinlerine sunduğu sosyal alanlar içerisinde; yürüyüş alanları, sauna, Türk hamamı, spor kompleksleri, çocuk oyun alanları ve konak sakinlerine özel 2 katlı akıllı otopark yer alıyor. 

Pendik Sahil Konakları fiyatları metrekaresi 8 bin TL'den başlıyor

Anadolu Yakası'nın en hızlı prim yapan bölgesi

Pendik'te hayat bulan Pendik Sahil Konakları; Sabiha Gökçen Havalimanı'na 11 dakika, İDO İskelesine, Metro'ya ve E-5'e 4 dakika, TEM'e 8 dakika, Pendik Marina'ya 3 dakika, en yakın okul ve camiye 1 dakika, Hızlı Trren'e 2 dakika mesafede yer alıyor. Proje, lokasyonu sayesinde manzarası kapanmayacak bir şekilde konumlanıyor. Anadolu Yakası'nın en hızlı prim yapan bölgesi Pendik sahilde yükselen Pendik Sahil Konakları Evra Grup ve Has Kule imzası taşıyor. 

 

Firma Bilgisi: Evra Grup - Has Kule
Proje Bilgisi: Pendik Sahil Konakları