Pera Ankastre’den son model fırınlar

PERA Ankastre, birbirinden değişik özelliklere sahip fırın modelleriyle size unutamayacağınız bir yılbaşı geçirebilmeniz için gereken tüm olanakları sağlıyor

Pera Ankastre’den son model fırınlar

12 Aralık 2013 / emlakwebtv
Yılbaşı çamları, büyülü süsler, kar taneleri ve daha birçok güzellik yeni yılın simgeleri arasında. Ancak hiçbiri bizi o akşam kurulan zengin yılbaşı sofrası kadar heyecanlandırmıyor. Fırında nar gibi pişen hindi, neredeyse tüm yıl bu günü düşlememize yetiyor. Elbette size bunun için son derece becerikli bir fırın gerekiyor. Mutfakta ustalığı ve kalitesi ile öne çıkan PERA Ankastre, birbirinden değişik özelliklere sahip fırın modelleriyle size unutamayacağınız bir yılbaşı geçirebilmeniz için gereken tüm olanakları sağlıyor. 

PERA Ankastre, her bütçeye ve her mutfağa uygun paslanmaz çelik
PERA Ankastre, her bütçeye ve her mutfağa uygun paslanmaz çelik, siyah cam ve beyaz cam alternatifli 18 farklı fırın seçeneği sunuyor. 4 programdan 11 programa kadar çıkabilen fırın alternatifleri arasında statik, multi fonksiyonel ve multi fonksiyonel dijital modeller de bulunuyor. Turbo özelliğine sahip PERA fırınlar, aynı anda iki farklı yemeği kokularını birbirine karıştırmadan pişirebiliyor. Böylece yılbaşı sofralarının lezzeti bir kat daha artıyor. İsteyenler bazı modellerde yer alan grill özelliğini kullanarak damak zevkine uygun ızgara yemekler de hazırlayabiliyor. Buz çözme ise birçok PERA fırında bulabileceğiniz bir özellik. Böylece yılbaşı sofranızı bazı hazır yiyeceklerle de rahatlıkla zenginleştirebilirsiniz. İtalyan tarzı bir yılbaşı kutlaması yapmak isterseniz pizza pişirme programına sahip PERA fırınlar da tam size göre… Teleskopik ray sistemi ile donatılan modeller ise sıcak fırına yiyecek yerleştirmeyi ve pişen yiyecekleri de fırından çıkarmayı kolaylaştırıyor.