Plaza Cubes yeni ofisinde

Hazır ofis sektöründe 10'uncu yılını kutlayan Plaza Cubes, Şişhane'de yeni ofisini açtı

Plaza Cubes yeni ofisinde

Hazır ofis sektöründe 10'uncu yılını kutlayan Plaza Cubes, Şişhane'de yeni ofisini açtı. Plaza Cubes'un yeni ofisi tarihi ve mimari özellikleri dışında lokasyonu ile de dikkat çekiyor. Metroya 5 metre mesafedeki 6 katlı binada rahat ve kullanışlı ofis alanlarına ek olarak, Haliç manzarasını kucaklayan lounge ve teras alanları da yer alıyor. 

Plaza Cubes yeni ofisinde

Manzarası ile dikkat çekiyor

Plaza Cubes'un yeni ofisi Şişhane'nin şık ve entellektüel havasının tam olarak hissedilebildiği merkezi lokasyonu ile dikkat çekiyor. Metro istasyonuna 5 metre mesafede yer alan bina restoranlar, oteller, kafe ve mağazalara yürüme mesafesinde yer alıyor. Plaza Cubes mimarları da bu lokasyona yakışacak şekilde, rahat ve kullanışlı ofis alanlarına ek olarak, Haliç manzarasını kucaklayan teras alanları tasarladı. 

Plaza Cubes yeni ofisinde

Bu yıl yüzde 30 büyüyecek

Plaza Cubes hazır ofis hizmetlerinde bin 300'e yakın kişi yararlanıyor. Firma iki şehirde toplam 12 bin metrekarelik ofis alanını yönetiyor. Şirket 5 yıl içinde İzmir, Bursa ve Antalya'da yapacağı yatırımlar ile toplam alanını 33 bin metrekareye çıkarmayı hedefliyor. Şirketin yıl sonu ciro bazında büyüme hedefi ise yüzde 30. 

Hazır ofisler firmalara tasarruf ettiriyor

Plaza Cubes, şirketlerin ofislerini profesyonel bir şekilde yöneterek, çalışanların ve iş sahiplerinin operasyonel sıkıntılar, altyapı arızaları gibi konulara hiç kafa yormadan kendi işine konsantre olmasını sağlıyor. Böylelikle firmalar zaman, emek ve maliyetten tasarruf etmiş oluyor. 

Firma Bilgisi: plaza cubes