Polimeks Avrupa'nın en prestijli ödülü için yarışıyor

Dünyanın en büyük 250 müteahhitlik şirketlerinden biri olan Polimeks "European Business Awards" kapsamında verilen "Yılın Büyüm Stratejisi Elite" kategorisinde büyük ödül için yarışmaya hak kazandı

Polimeks Avrupa'nın en prestijli ödülü için yarışıyor

Yurt içi ve yurt dışında çok sayıda önemli projeye imza atan Polimeks, European Business Awards'da "Yılın Büyüme Stratejisi Elite Ödülü" için yarışmaya hak kazandı. Polimeks halen, dünyanın en büyük 250 müteahhitlik şirketleri arasında yer alıyor.

Polimeks Avrupa'nın en büyük ödülüne aday
European Business Awards
kapsamında verilen The ELITE Award for Growth Strategy of the Year kategorisinde yarışmaya hak kazanan firma, yarışmanın ilk aşamasını başarıyla geçti ve ülke elemelerinde çok sayıda rakibini geride bırakarak ülke şampiyonu olmaya hak kazandı. Böylece, European Business Awards'ın ikinci aşaması olarak bilinen halk oylaması için de hazırlanan tanıtım videoları ödül programına ait internet sitesinde boy göstermeye başlayan Polimeks, büyük ödül için de önemli bir aşama katetmiş oldu.

Hem halk hem de jüri üyeleri belirleyecek
26 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek olan oylama kazananın belirlenmesinde önemli bir anlam ifade ediyor. Diğer taraftan halk oylamasının yanı sıra jüri oylamasının da önemli bir rol oynayacağı projede firmalar bir tur daha geçmeleri halinde Ruban D'Honneur ödülü sahibi olarak yurt dışı final jüri toplantısı ile yoluna devam etme hakkı kazanacak.

Polimeks İnşaat hakkında
Erol Tabanca, Cem Siyahi ve Abdullah Gözener tarafından 1995 yılında kurulan Polimeks İnşaat, 20 yıllı süreçte başta Türkmenistan olmak üzere 132 projeye imza attı.

Firma Bilgisi: polimeks inşaat