Polisan yeni merkezinde

Polisan Boya'nın, 5 bin metrekarelik bir alanda faaliyet gösterecek yeni Ege Bölge Müdürlüğü ve Lojistik Merkezi açıldı.

Polisan yeni merkezinde

Polisan Boya'nın, 5 bin metrekarelik bir alanda faaliyet gösterecek yeni Ege Bölge Müdürlüğü ve Lojistik Merkezi açıldı. 

Sektördeki ilklerin devamı için
Polisan Holding CEO'su Erol Mizrahi, Polisan olarak sektördeki ilkleri gerçekleştirmeyi kendilerine daima ilke edindiklerini belirterek, "Bugün sektörde Mix Center renklendirme sistemimizle sunmuş olduğumuz hizmet ve tüketici faydaları sektörde takip edilir durumdadır. Benzer söylemlerle yapılan iletişimleri gördükçe gurur duyuyoruz. Ürün, hizmet ve servislerimizin sektörde takip edilmesi liderlik değildir de nedir?" dedi.

Zincirin tüm halkalarında verimliliği arttıracak, rekabet gücünü katlayacak hatta yenilmez kılacak sistemler geliştirdiklerini ve geliştirmeye devam edeceklerini belirten Erol Mizrahi,sözlerine şöyle devam etti:

"Bugün sektörde Mix Center renklendirme sistemimizle sunmuş olduğumuz hizmet ve tüketici faydaları sektörde takip edilir durumdadır. Benzer söylemlerle yapılan iletişimleri gördükçe gurur duyuyoruz. Ürün, hizmet ve servislerimizin sektörde takip edilmesi liderlik değildir de nedir? Biz bir adım daha öne geçtik ve Modula sistemini geliştirdik. Mix Center makinelerimizin sanayi boyutu olan Modula sistemlerini distribütör merkezlerimizde konumlandırdık. Bu sayede renklendirmelerin bir kısmını distribütör merkezlerimizde gerçekleştirerek Mix makine olmayan noktalarımızı da bu hizmetten mahrum bırakmadık, hızlı servisi sağladık."

Toplam 500 noktaya dağıtım
Tüketicilerin ikame ürünlere yönelmeye daha çabuk karar verdiği günümüzde "tam zamanında" dağıtımın zorunluluğuna inandıklarını belirten Erol Mizrahi, "İşte tam da bu noktada bugün burada 2 distribütörümüzün güçlerinin birleştiği; daha hızlı, daha güçlü, daha dinamik, daha verimli bir hizmet anlayışının temellerini atmış oluyoruz. 3000 m2 kapalı, 2000 m2 açık alanı olan lojistik merkezimiz Ege Bölgesi'ne hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Yedi adet araç parkı ile toplam 500 noktaya dağıtım gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir" diye konuştu.