Prestige Grup, Emlak Fuarı'nda

Prestige Grup, 11-14 Eylül tarihleri arasında CNR Expo Center’da düzenlenen Emlak Fuarı’nda Üsküdar Prestige Konakları ve ve Büyükçekmece Prestige Evleri projeleri ile yer alıyor

Prestige Grup, 11-14 Eylül tarihleri arasında CNR Expo Center’da düzenlenen Emlak Fuarı’nda Üsküdar Prestige Konakları ve ve Büyükçekmece Prestige Evleri projeleri ile yer alıyor.
Prestige Konakları'nın Ortadoğulu müşterilere hitap ettiğini belirten Prestige Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Asan, yurtdışı müşterileriyle ilgilendiklerini söyledi.

Üsküdar Prestige Konakları oturuma hazır satışta
Prestige Group, boğazın en zor yerinde, Sultantepe’de Üsküdar Prestige Konakları’nı bitirmiş, iskanını almış, daireleri beş yıldızlı otel konforunda tefriş ettikten sonra satışa çıkıyor. Ve satış yaparken de aynı kültür seviyesinde insanların huzur içinde tarihimizden gelen iyi komşuluk ilişkisi içinde bir arada yaşayabilecekleri bir konsept oluşturmak için çok dikkatli ve titiz davranıyor. 

Projede, her biri Boğaz’a nazır, birbirinden bağımsız ve yan yana dizilmiş, tam otomasyonlu “akıllı bina” sistemli 4 blokta; 8 çatı dubleks, 8 bahçe dubleks ve 4 normal katın yer aldığı, birbirinden farklı dekore edilen toplam 20 daire mevcut. Oto park ve sosyal tesisin bulunduğu kat, ön cephede yol seviyesinde ve 2 bin metrekare üzerinde inşa edilmiş. Her biri 300 metrekare taban oturumuna sahip olan blokların ara mesafeleri ise 9,5 metre. Giriş katlarında bulunan bahçe dubleksleri brüt 293 metrekare daire alanı ve 40 metrekare bahçe alanına sahip. Dört cepheli orta kat daireleri ise brüt 362 metrekare alana ve çatı dubleksleri ise brüt 305 metrekare alana sahip. Üsküdar Prestige Konakları’nda; ailelerin randevulu kullanabilmelerine imkân sunan; Havuz, fitness center, sauna, buhar odası ve masaj odası bulunan özel tasarlanmış sosyal tesis, otopark olarak sıkıntılı olan bölgede yol ile aynı seviyede daire başına 3 - 4 araçlık otopark, araç yıkama ve bakım bölümü, mescit ve her daire için 10 m2’lik depo alanı bulunuyor

Büyükçekmece Prestige Evleri Büyükçekmece Gölü manzarasına sahip
İstanbul Avrupa yakası Büyükçekmece bölgesinde hayata geçirilen Büyükçekmece Prestige Evleri, Prestige Group imzasıyla yükseliyor. 2 blok halinde inşa edilen proje, Marmara denizi ve Büyükçekmece Gölü manzarasına sahip. İçerisinde 38 adet dairenin bulunduğu Büyükçekmece Prestige Evleri’nde yer alan dairelerin alanları 64 metrekare ile 186 metrekare arasında değişiyor.