"Projelerde farklılık yaratılmalı"

4. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'nde konuşmacı olan Kaan Yücel gayrimenkul projelerinde farklılık yaratmanın önemine değindi

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'nde Gayrimenkul sektörünün geleceği, Gayrimenkul sektöründe değişime ve inovasyona neden gerek var? Gayrimenkul sektöründe projelerde farklılık yaratmanın önemi, gayrimenkul sektöründe hukuksal olarak tıkanan noktalar ve çözümler gibi gayrimenkul sektörünü ileriye taşıyacak ana başlıklar konuşuldu. Zirvede her yönüyle 2015 yılında gayrimenkul ve İnşaat sektörünü etkileyen ve etkileyebilecek gelişmeler tartışılarak, sektörün sorunlarına çözüm önerileri getirildi.
Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel çok fazla proje üretildiğini ve projelerin artık birbirine benzediğini belirterek, projeler üzerinde düşünmeli ve yapılan projeyi öne çıkaracak diğerlerinden farklı kılacak adımlar atılması gerektiğini söyledi.
Piyalepaşa dönüşüm projesi için de ruhsatların alındığını artık tüm hazırlıkların bittiğini ve projeye başlayacaklarını belirtti.