Quasar İstanbul ilklere imza atıyor

Viatrans - Meydanbey Ortak Girişimi'nin Mecidiyeköy Eski Likör Fabrikası arazisi üzerine inşa edeceği karma proje Quasar İstanbul bir çok ilki bünyesinde barındıracak

25 Şubat 2013 /emlakwebtv / Bülent Yoldaş
Viatrans - Meydanbey Ortak Girişimi, Mecidiyeköy Eski Likör Fabrikası arazisin üzerine inşa edeceği karma projenin ismini açıkladı. İsmi Quasar İstanbul olarak açıklanan projenin ön satışları başladı. Resmi satışlar ise Mart ayında başlıyor.
Viatrans - Meydanbey Ortak Girişimi Genel Müdürü Polat Gülman Quasar İstanbul projesinin detaylarını emlakwebtv'ye anlattı.

Fairmont Hotel Quasar İstanbul'la Türkiye'ye giriyor
Emlak Konut GYO'ya ait Mecidiyeköy Eski Likör Fabrikası arazi üzerinde otel, konut ve ofis projesi gerçekleştirdiklerini belirterek, "Dünyaca ünlü 5 yıldızlı Fairmont otelleriyle anlaştık. Otelimiz 210 odalıdır. Projemizdeki 257 konut Mimar Marcel Wanders tarafından tasarlandı. İlk defa Türkiye'de Fairmont markalı ofis kulesinde Fairmont Ofis markasıyla açılış yapacağız. Projemizin ismini Quasar İstanbul olarak açıkladık. Ön talep yapmış olan müşterilerimize satış ofisimizi gezdirmeye başladık. 1 Mart itibarıylada resmi satışlara başlayacağız.

Metrekare fiyatı 5 bin 850 dolardan başlıyor
Projedeki fiyatlar hakkında da bilgi veren Polat Gülman, "Metrekare fiyatlarımız 5 bin 850 dolar ile 10 bin 750 dolar arasında değişiyor. Projemizde 1+1'den 5+1 ve dublekslere kadar daire seçenekleri bulunuyor. Özellikle üst katlar ve daha büyük daireler için şimdiden Ortadoğu'dan çok büyük bir talep aldık" diye konuştu.

Proje Bilgisi: Quasar Istanbul