Quasar İstanbul ne zaman teslim edilecek?

Şişli'de Viatrans ve Meydanbey Ortak Girişimi tarafından hayata geçirilen Quasar İstanbul ne zaman teslim edilecek?

Quasar İstanbul ne zaman teslim edilecek?

Şişli'de Viatrans ve Meydanbey Ortak Girişimi tarafından hayata geçirilen Quasar İstanbul ne zaman teslim edilecek? 23 bin 700 metrekare alan üzerinde inşa edilen Quasar İstanbul 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Quasar İstanbul satılık daire büyüklükleri 116 metrekare ile 518 metrekare arasında değişiyor. 

Quasar İstanbul site özellikleri arasında açık yüzme havuzu, AVM, çarşı, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, deniz manzarası, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, restoran, sauna, sosyal tesis, SPA, süs havuzu, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru yer alıyor. Quasar İstanbul fiyat listesi ve ödeme planı henüz açıklanmadı.

Quasar İstanbul ne zaman teslim edilecek?
Viatrans ve Meydanbey Ortak Girişimi tarafından hayata geçirilen Quasar İstanbul teslim tarihi olarak 2015 yılının Aralık ayını veriyor.

Quasar İstanbul nerede?
İstanbul Avrupa yakası Şişli'de yer alan Quasar İstanbul, Mecidiyeköy'de bulunan eski Likör Fabrikası arazisi üzerinde inşa ediliyor. Quasar İstanbul adres bilgileri ise şöyle: Büyükdere Cad. No: 76 Mecidiyeköy 34393 Şişli, İstanbul

Quasar İstanbul adres bilgileri
Adres : Büyükdere Cad. No: 76 Mecidiyeköy 34393 Şişli, İstanbul

Quasar İstanbul iletişim bilgileri
Telefon : 444 7 123
Web : http://www.quasaristanbul.com/

Proje Bilgisi: Quasar Istanbul