RAMAZAN KAMPANYALARI HIZ KESMİYOR

Kimi peşinatı öteliyor, kimi hediyeler dağıtıyor. İşte inşaat firmalarının nitelikli projelerinde başlattığı Ramazan ayına özel kampanyaları…

RAMAZAN KAMPANYALARI HIZ KESMİYOR

12 Temmuz 2014 / Posta Gazetesi 

İstanbul’un dört bir yanında yükselen birçok konut projesinde Ramazan ayına özel kampanya başlatıldı. Ramazan ayı boyunca bu projelerden konut alanlar, avantajlı ödeme seçenekleri ve indirimlerden yararlanacak. Ramazan’da kazandıran o projeleri araştırdık.

Beyaz eşya veriyor

Teknik Yapı’nın Metropark’da Ramazan’a özel düzenlediği kampanya kapsamında 60 ay vadeye sıfır Konut Finansman Oranı veya Yüzde 10 indirimden faydalanarak daire alanlara çamaşır makinesi ve buzdolabı hediye ediliyor.

48 aya ‘0’ faiz fırsatı

Halkalı’da ve İzmir’de projeler üreten Soyak, Ramazan ayına özel kampanyaları ile dikkat çekiyor. Soyak Evostar ve Soyak Siesta O2’de Ramazan ayına özel kampanyaları sunan Soyak Evostar’da 48 ay 0 faiz ve 0 masraf avantajı; Soyak Siesta O2’ ise 36 ay 0 faiz ve ve 0 masraf avantajı sunuluyor.  

9 bin 500 TL peşinatla konut

Demir İnşaat, Demir Romance ve Demir La Vida projeleri başlattığı Ramazan ayına özel kampanyası kapsamında 9 bin 500 TL’den başlayan peşinatlarla konut sahibi olma fırsatı veriyor. Ayrıca kampanyada yüzde 0 faizli 36 ay vadeli ödeme kolaylığına, peşin alımlarda yüzde 10 indirimden, kişiye özel ödeme planına dek birçok seçenek bulunuyor.

Peşinat 1 yıl sonra

Rönesans Konut’un İstanbul’daki ilk projesi “Sayfiye”de, Ramazan ayına özel kampanya başlatıldı. Daire fiyatlarının 228 bin TL ile 710 bin TL arasında değiştiği Sayfiye’den Ramazan ayı boyunca ev satın alanlar, yüzde 25 yerine sadece yüzde 1 peşinat verecek ve kalan yüzde 24 peşinatı da 1 yıl sonra ödeyecekler.

Teslime kadar ödeme yok

Denge Yapı'nın Sancaktepe’de hayata geçirdiği Mahal Sancaktepe projesinde “Teslime kadar taksit de yok peşinat da yok” adını taşıyan kampanya kapsamında Mahal Sancaktepe’den istedikleri daireyi alanlar teslime kadar tek kuruş ödeme yapmıyor. Mahal Sancaktepe’de daire teslimlerinin beş ay sonra başlaması planlanıyor.

Avantajlı kampanya Ramazan’da da devam

Ortadoğu Grup tarafından Sancaktepe’de hayata geçirilen Resim İstanbul’un konut alıcısı için büyük avantajlar içeren “Bu kadarını ancak babanız yapar” kampanyası Ramazan ayında da sürüyor. Kampanya kapsamında Resim İstanbul’da 1+1 daireler 235 bin 250 lira, 2+1 daireler 374 bin 450 lira, 3+1 daireler 543 bin 200 lira ve 4+1 daireler de 767 bin 450 liradan satışa sunuluyor. Ev sahibi olmak isteyenlerin hayatını kolaylaştıran kampanya sayesinde Resim İstanbul’da 235 bin 250 liradan satışa sunulan 1+1 daireye 2 bin lira peşinat vererek ve teslime kadarki 17 ay boyunca aylık 784 lira taksit ödeyerek sahip olmak mümkün.

Merkez Zekeriyaköy’de bol seçenek

Merkez Zekeriyaköy projesinden ev almak isteyenlere banka kredili ödemelerde avantajlı seçenekler sunuluyor. Zekeriyaköy’ün merkezinde hayata geçirilen projede 60 aya yüzde 0.84, 120 aya yüzde 0.89 faiz oranı uygulanırken, 2+1 çatı dubleksi dairelerin fiyatı ise 733 bin 750 liradan başlıyor. Ortadoğu Grup tarafından hayata geçirilen Merkez Zekeriyaköy projesi 2+1 çatı dubleks, 3+1 bahçe dubleks ve 5+1 tripleks ikiz villadan meydana geliyor.