Re/Max listesinin ilk 7 ismi Türkiye'den

RE/MAX'in Las Vegas'ta gerçekleştirilen Dünya Kongresi'nde, farklı kategorilerdeki başarı listelerinde yer alanlar açıklandı.

Re/Max listesinin ilk 7 ismi Türkiye'den

RE/MAX,bu yıl da ulaştığı cirolar ile başarı listelerinde yer almaya hak kazananları açıkladı. Las Vegas'ta düzenlenen Dünya Kongresi'nde 2014 yılının şampiyonları açıklandı. Konut satışlarında Top 100 ve Ticari Gayrimenkul satışlarında ise Top 50 listesinde çok sayıda Türk broker yer aldı. 2014 yılı şampiyonları arasında konut satışları kategorisinde 4 ve ticari gayrimenkul kategorisinde ise 17 Türk yer aldı.

Re/Max dünya şampiyonları listesi
Ticari gayrimenkul ciro sıralamasında Türkiye'den çok sayıda gayrimenkul danışmanının yer alması, RE/MAX Türkiye'yi gururlandırdı. Global Top 50 listesinin ilk 7'sini Türkler oluştururken, liste genelinde 17 Türk gayrimenkul danışmanı yer aldı. RE/MAX 7tepe Broker'ı Hasan Can dünya birincisi olurken, RE/MAX Yıldız Broker'ı Ulvi Kocailik ise dünya ikinciliğini elde etti. Üçüncülük ise RE/MAX Eksen Broker'ı Arif Aksu'nun oldu. 

Re/Max ofislerinde de Türkiye başarısı
Türkiye'deki RE/MAX ofislerinin Dünya genelinde başarı sıralamasında ön sıralarda yer alarak kazandığı iddialı ödüller Kongre'de dikkatleri RE/MAX Türkiye'nin üzerine çekti. Konut satışları ciro sıralamasında da RE/MAX'li Türkler gururlandırdı ve Top 100 listesinde Türkiye'den 4 kişi yer aldı.

İstanbul Acıbadem'de bulunan RE/MAX Piramit ofisinin başarılı Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Global listeye 18. sıradan girerken, İstanbul Taşdelen'de bulunan RE/MAX Smile ofisi Broker'ı İsmail Erbakırcı 45'inci, Bursa RE/MAX Sade ofisi Gayrimenkul Danışmanı Özcan Çetin 70'inci ve İstanbul Bahçelievler'de yerleşik RE/MAX Carisma ofisi Broker'ı M. Kevser Satır da 93'üncü olarak Türkiye'nin yüzünü güldürdü.

Global ödül listesi, Kuzey Amerika dışında bulunan, RE/MAX'in faaliyet gösterdiği 95 ülkede, RE/MAX Gayrimenkul Danışmanları ve Broker'larının ciro sıralamasıyla oluşturuluyor. Türkler, uzun zamandır listelerde yer alıyor. Ancak özellikle ticari gayrimenkul alanında listelerde ülke olarak bu derece bariz üstünlük sağlanmasına ilk kez rastlanıyor.