Realty Plus Türkiye, yurt dışında şubeleşecek

Markalı emlak danışmanlığı firması Realty Plus, 2014 yılında Almanya, K.Irak, İsrail ve Rusya gibi lokasyonlarda ofis açmayı planlıyor

Realty Plus Türkiye, yurt dışında şubeleşecek

26 Kasım 2013 / emlakwebtv
ABD’nin en hızlı büyüyen markalı emlak danışmanlık firması olan International Realty Plus, Türkiye’deki franchise atağına pararel olarak yurt dışında da yeni şubeler açacak. Yılsonuna kadar başta İstanbul olmak üzere 15 yeni franchise ofisi daha açmayı planlayan firmanın yurt dışı hedefinde ise ilk olarak Kuzey Irak var. Realty Plus markasını Türkiye’ye getiren ve şu anda CEO’luk görevini yürüten Hüseyin Altaş, önümüzdeki yıl içinde Almanya, K.Irak, Rusya ve İsrail’de şubeler açmayı planladıklarını söyleyerek, şu anda yurt dışı şubelerin alt yapı çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Yatırımcılarla birlikte gayrimenkul projeleri de üretecek
Realty Plus Türkiye, mevcut gayrimenkul projelerinin yurt içi ve yurt dışı pazarlamasına ek olarak, önümüzdeki dönemde yerli ve yabancı yatırımcılarla işbirliği içinde yeni gayrimenkul projeleri üretmeyi de hedefliyor. Bunun için görüşmelerin sürdüğünü söyleyen Altaş “Sektörde hem kişisel olarak benim, hem de Realty Plus Türkiye ekibinin uzun yıllara dayanan ciddi bir bilgi, birikim ve deneyimi bulunuyor. Bu doğrultuda, sermayelerini güvenli alanlarda yatırıma dönüştürmek isteyen yerli ve yabancı yatırımcılarla işbirliği yaparak yeni gayrimenkul projeleri üreteceğiz.” diyor.