Referans Tuzla ödeme planı

Referans Tuzla ödeme planı detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz

Referans Tuzla ödeme planı

Referans Tuzla ödeme planı kapsamında özel seçenekler sunuluyor. Referans Tuzla ödeme planına değinmeden önce projenin genel özelliklerine bakalım. Referans Tuzla projesinde 126 adet daire bulunuyor ve bu daireler 1+1, 2+1 şeklinde tasarlanıyor. Referans Tuzla konut büyüklükleri 69 metrekare ile 101 metrekare arasında değişiyor. Referans Tuzla 2015 yılında teslim edilmesi planlanıyor ve bünyesinde 250 metrekarelik bir mağazayı da bulunduruyor.

Referans Tuzla satılık daire sahipleri birçok sosyal donatı imkanından yararlanabiliyor. Referans Tuzla 9 katlı tek blok olarak tasarlanıyor ve konut sahiplerine açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kafe, kamelya, kameralı güvenlik, sauna ve yürüyüş parkuru gibi imkanları sunuyor.

Referans Tuzla ödeme planı
Referans Tuzla ödeme planı kapsamında banka kredisi kullanılıyor. Referans Tuzla ödeme planı detayları ile ilgili bilgileri projenin satış ofisi veriyor.

Referans Tuzla fiyatları
1+1 daireler 119 bin TL ile 149 bin TL arasında,
2+1 daireler 179 bin TL ile 225 bin TL arasında değişiyor.

Referans Tuzla nerede?
Referans Tuzla projesi E-5'e yakın konumda yer alıyor. Tuzla Marina, Okan Üniversitesi, Sabiha Gökçen Havalimanı, Sabancı Üniversitesi, Koç Lisesi, Coşkun Koleji, Süleyman Şah Üniversitesi, Tuzla Sahil, Tuzla Metro, Yüksek Hızlı Tren, Formula 1 Pisti, Viaport AVM ve Tuzla OSB'ye yakın olması sebebiyle yatırımcıların da dikkatini çekiyor.

Referans Tuzla adres bilgileri: Aydınlı Mah. Cemsultan Cad. No:37 Tuzla/İstanbul

Referans Tuzla iletişim bilgileri
Telefon: 444 2 447
www.gelecekyapi.com

 

"Referans Tuzla ödeme planı" Başlıklı Haberin Galerisi

Referans Tuzla ödeme planı

Proje Bilgisi: Referans Tuzla