Resim İstanbul 2 bin 250 ön talep aldı

Ortadoğu Grup’un Sancaktepe’de hayata verdiği Resim İstanbul projesi ön talep döneminde büyük ilgi görüyor.

Resim İstanbul 2 bin 250 ön talep aldı

15.01.2014 / Posta Gazetesi 

Ortadoğu Grup’un Sancaktepe’de hayata verdiği Resim İstanbul projesi ön talep döneminde büyük ilgi görüyor. Resim İstanbul 16 Aralık’ta başladığı ön talep toplama sürecinde 1. Etap’taki 546 daire için dört haftada 2 bin 250 adet ön talep aldı. Projede ön talep toplama süreci 25 Ocak’a kadar devam edecek. Resim İstanbul için ön talepte bulunanlar istedikleri daireyi çok özel fiyatlarla satın alabilecek.

Resim İstanbul’un Şubat ayında lansmana çıkacağını belirten Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, “Ön talep dönemi çok önemli. Çünkü ön talepte bulunanlar avantajlı fiyatlarla Resim İstanbul’dan istedikleri daireyi alabilecek, kendine en uygun ödeme planını seçebilecek. Ön satış döneminde uygulanacak çok özel fiyatlar sadece ön talepte bulunanlar için geçerli olacak. Projenin maketini ve daire planlarını da yine ilk olarak ön talepte bulunanlar görebilecek” diye konuştu.

14 farklı tipte daire

Mehmet Gür’ün verdiği bilgiye göre, 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde inşa edilecek olan Resim İstanbul’da,  28 blokta toplam 1.310 daire bulunacak. Üç etaptan oluşacak projenin birinci etabında toplam 546 adet daire yer alacak. Yapımına Ocak ayında başlanacak olan birinci etapta daire teslimleri 30 ay sonra yani Haziran 2016’da gerçekleşecek. Projede 1+1’den 4+1’e 14 farklı tipte daire bulunuyor. Resim İstanbul’da normal dairelerin dışında yüksek tavanlı çatı katı dairelerle geniş ve ferah bahçe kullanımlı özel bahçe katı dairelere yer verildi.  

Proje Bilgisi: Resim Istanbul