Resim İstanbul Nefes fiyatları 287 bin 865 TL'den başlıyor

Ortadoğu Grup güvencesi ile Aydos Ormanı'na komşu bir konumda hayat bulan Resim İstanbul Nefes fiyatları 287 bin 865 TL'den başlıyor

Resim İstanbul Nefes fiyatları 287 bin 865 TL'den başlıyor

Ortadoğu Grup güvencesi ile Aydos Ormanı'na komşu bir konumda hayat bulan Resim İstanbul Nefes fiyatları 287 bin 865 TL'den başlıyor. Projede en yüksek konut fiyatı ise 945 bin 585 TL civarında. 

81 bin 433 metrekarelik arazi üzerinde kurulan ve üç etaptan meydana gelen Resim İstanbul Nefes projesinde 28 adet blok bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan proje, şehird kopmadan sağlıklı yaşamak isteyen yatırımcılar için tasarlandı. 

Resim İstanbul Nefes fiyatları 287 bin 865 TL'den başlıyor

Nefes Kesen Bahar Kampanyası

Bahara özel bir kampanya düzenleyen Resim İstanbul Nefes, kampanya ile yatırımcılara düşük taksitlerle konut sahibi olma fırsatı sunuyor. ''Nefes Kesen Bahar Kampanyası'' sloganı ile tanıtılan bahar kampanyasında yatırımcılar hiç peşinat ödemeden, 3 bin 23 TL'den başlayan düşük taksitler ile ev sahibi olma fırsatı yakalayacak. Aynı zamanda farklı ödeme seçeneklerinin de hazırlandığı kampanya kapsamında 36 ay vade farksız firma finansmanı sunulacak. Resim İstanbul Nefes fiyatları 287 bin 865 TL'den başlangıç gösteriyor. 

Kampanya ile ilgili açıklama yapan Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gür, Nefes etabının Aydos Ormanı'na en yakın ve en özel proje bölümü olduğunu, blokların tamamı güney cepheli, balkonlu, ferah ve aydınlık daireler. Yaptığımız ilkbahar kampanyasıyla ister peşinatsız, ister vade farksız ödeme seçeneklerimizle herkese daire sahibi olma fırsatı sunduklarını söyledi.

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Resim İstanbul Nefes