Resim İstanbul Nefes projesinde hafta sonu etkinliği!

Ortadoğu Grup, Resim İstanbul Nefes projesini hafta sonu yapacağı “çay – simit” konseptli kahvaltı etkinliğinde tanıtacak

Resim İstanbul Nefes projesinde hafta sonu etkinliği!

Ortadoğu Grup, hem Resim İstanbul Nefes projesini tanıtmak hem de yeni kampanyaları hakkında bilgi vermek amacı ile 30 Temmuz ve 31 Temmuz 2016 tarihlerinde saat 10.00’da “simit – çay” konseptli bir kahvaltı etkinliği düzenleyecek. Etkinlik, firma ve projeleri ile ilgilenen herkese açık olacak.

Resim İstanbul projesinin farklı bir etabı olarak Ortadoğu Grup tarafından inşa edilen Resim İstanbul Nefes, Anadolu Yakası’nın Sancaktepe bölgesinde yükseliyor. Proje, İstanbul’un en yüksek ve oksijen oranının en fazla olduğu tepesi Aydos’ta yer alan Aydos Ormanı’na komşu olmasıyla dikkat çekiyor.

Toplam 81 bin 433 metrekare büyüklüğündeki arsa alanı üzerine kurulan Resim İstanbul Nefes’te 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor. Projedeki 1+1 dairelerin alanı 66 ila 78 metrekare; 2+1 dairelerin alanı 107 ila 146 metrekare; 3+1 dairelerin alanı 164 ila 187 metrekare; 4+1 dairelerin alanı ise 230 metrekare.

Resim İstanbul Nefes’in ayrıcalıkları içerisinde; havuz başında açık hava sineması, açık yüzme havuzları, çocuk yüzme havuzları, spor sahaları, tenis kortu, yürüyüş ve bisiklet yolları, otopark alanları, çocuk oyun alanları bulunuyor.

 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Resim Istanbul